metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
myśliwy ~myśliwy (Gość)15.01.2015 13:48

Nie wszystko złoto co się świeci. Nie piszcie wyroków co będzie zobaczymy.Mamy nową radę z całym szacunkiem,ale brak jej doświadczenia w samorządzie.Pan Wojtek też zaczyna od początku.Ale czy to jest prawda o 3 kandydacie co piszecie, bo podobno ,a na pewno robi wielką różnicę.Myślę ,że jak Jerry napisał ambitny ,wykształcony dodam od siebie mądry coś by pomógł.Przegrał, bo chcieliśmy zmian i pan Wojtek wygrał a p. Przemek przegrał ,bo był nie z tej listy w tym okręgu. Ja też głosowałem na p. Wojtka ,ale jako Burmistrza szkoda, że pan Przemek nie przeszedł ,bo w tym układzie mógłby duzo zrobić.Jest dobrym gospodarzem, a to mówi samo za siebie.Mam nadzieję że wszystko jest do nadrobienia

46


CDN ~CDN (Gość)15.01.2015 16:45

Mądry i doświadczony radny oraz bystry burmistrz to byłby dobry duet dla naszego miasteczka. Wykorzystajmy tę szansę.

53


WIEM ~WIEM (Gość)15.01.2015 19:36

Na stanowisko przewodniczącego to ma chrapkę kilku obecnych ambitnych radnych i tylko ponoć czekają na wpadkę Adasia, a ponoć nie jest ich mało. A i sam miłościwie Panujący Wojciech nie jest zadowolony z Adama. Wielu żałuje, że postawili go na tym stanowisku.

72


baha ~baha (Gość)15.01.2015 22:54

Tylko nie majchroskiw ...

64


vvv ~vvv (Gość)15.01.2015 23:07

"baha" napisał(a):
Tylko nie


Czemu? Bo się waham.

00


3 razy nie !!!!!! ~3 razy nie !!!!!! (Gość)16.01.2015 08:45

To trzeba mieć tupet,żeby znowu kandydować. Pazerność i całkowity brak wstydu.Co on bidula zrobi jak znowu przegra

94


baran ~baran (Gość)16.01.2015 11:00

Będzie czekał na wiosnę i pracował, pracował,pracował.Praca uszlachetnia radzę popracować ,a nie krytykować.

31


obłudnik ~obłudnik (Gość)16.01.2015 14:13

A tak się zarzekał, że on więcej już nie, że już nie chcę, nie będę, że ostatni raz, że już nigdy więcej!!! A tu po raz kolejny nie chcę ale muszę!!!! Ciekawe co lub kto go tak zmusza do kandydowania? Bidulka z tego naszego Pana byłego pierwszego w radzie.

66


barani łeb ~barani łeb (Gość)16.01.2015 15:00

"3-razy-nie-" napisał(a):
Pazerność i całkowity brak wstydu


Pięknie to ująłeś. Tylko o kim ty piszesz?

"obludnik" napisał(a):
nie chcę ale muszę!!!!


Zapłacili ci za wypisywanie głupot i teraz musisz bredzić? Czym ci zapłacili – jabolem czy słodką bułką?

24


Do obłudnika ~Do obłudnika (Gość)16.01.2015 16:53

"obludnik" napisał(a):


Tylko krowa nie zmienia poglądów!!! Czemu Ty nie kandydujesz?

22


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat