metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
jadzia ~jadzia (Gość)13.01.2015 15:50

Jak na razie to Pan Gaik jako jedyny pomógł nam załatwiać różne sprawy,bo Radni do których się zwracałam o pomoc śmiali się ze mnie.Nie patrzcie na niego przez pryzmat rodziny,bo On się różni od pozostałych Gaików.A tanią wódkę to nie jeden radny tam kupuję.

23


krzysiek ~krzysiek (Gość)13.01.2015 16:51

Nie rozumiem dlaczego ten nasz już były (Pan Baryła) tak bardzo nie podobał się ludziom. Przecież ze swoją ekipą zrobił naprawdę sporo dobrego. No może nie wszystko się podoba i nie wszystko może widać, ale to był dobry Burmistrz współpracował z ludźmi, był życzliwy, uprzejmy. No może mało wygadany.

54


miśka ~miśka (Gość)13.01.2015 18:49

Do krzyśka:Baryła i życzliwość,uprzejmość-śmieszne,raczej "co ja mogę".Nie chcę tu pisać co mi powiedział,bo zaraz będzie wiedział kto pisze.

72


eGość ~eGość (Gość)13.01.2015 19:14

"tusiek" napisał(a):


Proponuję Ci udać się do Urzędu, a ktoś kompetentny wyjaśni Ci kto rozpoczął te wszystkie przetargi i procedury. Nie pisz o czymś o czym nie masz pojęcia mały człowieku.

51


????????????? ~????????????? (Gość)13.01.2015 19:44

Kto jest 3 kandydatem do Rady?Dwóch już znamy a kto startuje z 3 komitetu?

40


eckier ~eckier (Gość)15.01.2015 05:43

podobno majchroski

41


Jurny ~Jurny (Gość)15.01.2015 09:05

"eckier" napisał(a):


To by znaczyło, że jeżeli Pan Majchrowski zostanie radnym to może nas czekać prawdopodobnie zmiana na fotelu przewodniczącego Rady Miejskiej. Czyżby comeback ?

51


???? ~???? (Gość)15.01.2015 09:51

A myślałem,że już nie powróci.Jak przejdzie na Radnego to żegnaj Panie Adamie,koleś ci nie odpuści.

63


telefon ~telefon (Gość)15.01.2015 10:51

chyba, że się pokłócą i będzie ciapała albo borkowski

41


Jerry ~Jerry (Gość)15.01.2015 11:17

"telefon" napisał(a):
chyba, że się pokłócą i będzie ciapała albo borkowski


Nie widzę szans na kłótnię w starej rodzinie. 12- letnie więzy są zbyt mocne bo znają się nawzajem gruntownie, a według mnie wizja obalenia nowego burmistrza wiecznie żywa.
Można też postawić pytanie czy ambitny, wykształcony, z odpowiednią pozycją były przewodniczący zadowoliłby się tylko funkcją zwykłego radnego ? Dla mnie byłaby to degradacja, a tym bardziej, że porażka w jesiennych wyborach nie czarujmy się była dotkliwa. To moja ocena, a życie pokaże i napisze scenariusze.

51


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat