metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Ja ~Ja (Gość)31.10.2023 09:28

Zacznijcie chodzić na mecze bo aż żal tych zawodniczek że kibiców nie maja, puste trybuny zero dopingu i kibicowania

17


Widz ~Widz (Gość)02.11.2023 12:06

A co z Klonowską? Będzie grała w piątek?

02


... ~... (Gość)31.10.2023 08:49

Oglądałem to spotkanie - z taką grą daleko nie zajedziemy; takie błędy jakie popełniały zawodniczki, taka niemrawa gra w ataku i obronie nie przystoi zawodniczkom ekstraligowym. Błędy są naszą bolączką praktycznie w każdym meczu w tym sezonie. Niestety, ale nasze zawodniczki zapomniały jak się gra w piłkę ręczną. Za nami trójmecz z medalistkami poprzedniego sezonu - z Zagłębiem była piękna walka i naprawdę niewiele zabrakło do sprawienia sensacji; Lublin to zupełnie inny mecz naszych zawodniczek i porażka i już było widać, negatywnie odmieniony nasz zespół; a wczorajszy mecz z KPR to najprawdziwszy dramat... Naprawdę ciężko mi to zrozumieć co się dziej z naszym zespołem. Czy jest coś czego kibice nie wiedzą... Trenerka po meczy z Gnieznem: "Nie wiem co się stało z naszym zespołem, nie wykonał praktycznie niczego z przedmeczowych założeń" trenerka po meczu z Lublinem: "Szkoda, nie da się wygrać z Lublinem popełniając tak dużo błędów"; trenerka po meczu z KPR: "nie da się wygrać meczu jak popełnia się 25 błędów technicznych"... Czy można zapytać zawodniczki, trenerów o powody takiej postawy? Czy jest szansa na uratowanie tego sezonu?

54


gian ~gian (Gość)31.10.2023 08:30

Ręce na poklad, gramy dalej :)

51


logikkk ~logikkk (Gość)31.10.2023 08:18

Zobaczymy na koniec sezonu.

13


logikkk ~logikkk (Gość)30.10.2023 22:43

Powtarzam po raz kolejny wielkim błędem było zwolnienie Krzysztofa Przybylskiego i puszczenie Agatę samą na trener.

34


Kibic ~Kibic (Gość)31.10.2023 05:52

Tak jest popieram,to są za wysokie progi dla niej,jak najszybciej powinno się szukać nowego trenera, bo obudzimy się z ręką w nocniku

33


Uczeń ~Uczeń (Gość)31.10.2023 05:40

Poszukajcie trenera któryzmieni styl gry , póki jest jeszcze nie za późno .

34


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat