metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
wizytator ~wizytator (Gość)09.02.2015 09:39

oczywiście radny Dziemdziora też poparł.Chyba ma tam jakąś swoją "parę oczu",a jak łącznik będzie miał już nazwę to łatwiej będzie składać wszystkie wnioski i interpelacje o jakiekolwiek zmiany i ciągnąć kasę z urzędu.

58


xx ~xx (Gość)09.02.2015 09:50

Co tam. Osiem lat zleciało jak jedna chwila. Czyżby sen o Piotrkowie się wyśnił?

90


Obserwator  DWA ~Obserwator DWA (Gość)09.02.2015 10:07

Już dawno pisałem,żeby w naszym miescie uwiecznić takiego artystę jak Czesław Niemen.Nareszcie po prawie czterech latach od mojego wpisu tak znakomity artysta zostanie doceniony.Tym samym mam nadzieje,że zakończy się juz okres nadawania nazw pochodzących od bohaterów wojennych i polityków

100


resed resedranga09.02.2015 10:28

Dobrze że następnego księdza nie wyszukali.

131


Zanzi ~Zanzi (Gość)09.02.2015 11:17

"resed" napisał(a):
Dobrze że następnego księdza nie wyszukali.

"Obserwator--DWA" napisał(a):
Tym samym mam nadzieje,że zakończy się juz okres nadawania nazw pochodzących od bohaterów wojennych i polityków

Nie cieszcie się na wyrost. Jedna jaskółka wiosny nie czyni ;)
Miło będzie "mieć" Niemena w Piotrkowie.

90


a może by tak... ~a może by tak... (Gość)09.02.2015 11:31

http://pl.wikipedia.org/wiki/Ryszard_Siwiec

30


obiektywna ~obiektywna (Gość)09.02.2015 11:40

"wizytator" napisał(a):


Jeśli ciągnie kasę z urzędu to nie dla siebie tylko dla poprawy życia mieszkańców, więc po co ta złośliwość, którą się tylko ośmieszasz.

82


(; ~(; (Gość)09.02.2015 12:02

Wszystko dla poprawy życia mieszkańcom.
To ciekawe dlaczego wszyscy stąd uciekają i zostaje najstarsze pokolenie, któremu już wszystko jedno.

84


Piotrkowianin Piotrkowianinranga09.02.2015 16:14

"Zanzi" napisał(a):
Nie cieszcie się na wyrost. Jedna jaskółka wiosny nie czyni ;)
Miło będzie "mieć" Niemena w Piotrkowie.

Szkoda tylko, że na takiej uliczce-popierdółce. Ile to ma metrów? 176 czy trochę więcej? W dodatku żadna nieruchomość nie będzie miała tej ulicy w adresie, więc to taka "sztuka dla sztuki".

70


Zanzi ~Zanzi (Gość)09.02.2015 19:46

"Piotrkowianin" napisał(a):
Szkoda tylko, że na takiej uliczce-popierdółce. Ile to ma metrów? 176 czy trochę więcej? W dodatku żadna nieruchomość nie będzie miała tej ulicy w adresie, więc to taka "sztuka dla sztuki".

W sumie racja. Może dlatego właśnie radni byli wyjątkowo zgodni i nad wyraz szybcy ;)

101


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat