metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
ss ~ss (Gość)12.06.2015 08:17

Najlepsze miejsce na poród. I te przemile Panie ;)

21


goscinnie28 ~goscinnie28 (Gość)12.06.2015 08:19

Rodziłam na Roosevelta i na Rakowskiej i naprawdę bez zastanowienia pujdę rodzic na rakowska miła obsługa pomoc przy dziecku a z Roosevelta nie jestem zadowolona.....przynajmniej moja taka opinia ale każdy ma swoje zdanie .....

80


gość21 ~gość21 (Gość)12.06.2015 08:30

Szpital ma fatalna opinię w całej okolicy więc robią wszystko by sie utrzymać .Tu jak nie posmarujesz to nie pojedziesz a branie kasy od pacjentów jest nagminne

35


Aa ~Aa (Gość)12.06.2015 09:04

Metody znieczulenia hahaha, dobre, a specjalne zastrzyki tylko dla SPECJALNYCH pacjentek np ordynatora

40


Pacjentka ~Pacjentka (Gość)12.06.2015 09:21

Jeśli chodzi o opiekę po porodzie na oddziale noworodkowym to super. Polecam gorąco. Jeśli chodzi o patologie ciąży oczekiwanie na poród to tylko każą czekać ale cały czas systematycznie monitorują stan dziecka. Jeśli chodzi o poród to jak przeczytałam sformułowanie metody łagodzenia bólu to zasmialam sie. Na prośbę o pomoc usłyszałam tylko oddychaj, dobrze że boli, a położna zamiast zająć się mną to dokumentami wolała. Lekarz tez byl nie miły (dok Haze)

30


ja ~ja (Gość)12.06.2015 09:31

polecam polecam, opieka przed porodem w trakcie porodu i po porodzie zankomita.
na roosvelta tylko leżałam na oddziale ginekologicznym i o boże odradzam !

32


pacjentaka2 ~pacjentaka2 (Gość)12.06.2015 09:39

Jeśli chodzi o opieke na oddziale noworodkowym i patologi ciąży bez zastrzeżeń . Jeśli chodzi o sam poród (rodziłam na rakowskiej dwa razy) pierwszy bez zastrzeżeń. Położna super , rodziłam w nocy dwoch lekarzy przychodzilo monitorowac moj stan i dziecka . Przy drugim natomiast polożna mineła sie chyba z powołaniem . Zamiast pomóc przy "lagdzeniu bolu" wysylala sms z zyczeniami swiatecznymi . Na całe szczescie byl przy mnie maz i lekarz , ktory byl kompetentyny i sluchal jakie uwagi zglasza rodzaca .

20


Marta Biniek ~Marta Biniek (Gość)12.06.2015 07:38

Uwielbiam ten oddział wspaniała obsługa duża pomoc wszystko na wysokim poziomie

32


ja. ~ja. (Gość)12.06.2015 12:53

Łagodzenie bólu haha..w trakcie porodu usłyszałam, że tutaj się rodzi bez pomocy

20


2222 ~2222 (Gość)12.06.2015 08:41

do gość 21 sprecyzuj komu trzeba dać

10


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat