metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Piotrkowianin Piotrkowianinranga12.09.2012 20:19

"P51" napisał(a):
Zawrócić można na rondzie przy "mast partnerskich"

Gdzie? :O Dobrze, że nie w Sulejowie.

Cytuję:
lub na wiadukcie nad trasą katowicką...

Nie da się.

00


PROSIMY ~PROSIMY (Gość)12.09.2012 14:44

koniecznie światła bezkoizyjne SIENKIEWICZA-PIŁSUDSKIEGO-KOPERNIKA, ORAZ 3GO MAJA -KOPERNIKA

00


oooo ~oooo (Gość)12.09.2012 13:55

"ares1" napisał(a):
Jak dla mnie światła w tym miejscu to nieporozumienie!Jakie tam jest natężenie ruchu że potrzeba świateł?!No chyba że robi się je na życzenie!

i ja tak myślę nie widzę żadnego problemu na tym skrzyżowaniu a przejeżdżam przez nie kilkukrotnie każdego dnia, zarówno jadąc Dworską jak i Sikorskiego.

00


P51 ~P51 (Gość)12.09.2012 14:01

"ares1" napisał(a):
No chyba że robi się je na życzenie


Ha!
I tutaj wracamy do "meritumu", proszę wycieczki... ;-)

00


ares1 ~ares1 (Gość)12.09.2012 13:50

Jak dla mnie światła w tym miejscu to nieporozumienie!Jakie tam jest natężenie ruchu że potrzeba świateł?!No chyba że robi się je na życzenie!

00


P51 ~P51 (Gość)12.09.2012 13:21

"Piotrkowianin" napisał(a):
Następny mądrala.
A jak byś wtedy dojechał z centrum miasta do MZDiK-u, Emersona, Piocelu i innych firm mieszczących się przy ul. Dworskiej oraz do zachodniej części ul. Belzackiej?


Ano tak mądralo:

"P51" napisał(a):
Zawrócić można na rondzie przy "mast partnerskich" lub na wiadukcie nad trasą katowicką...


Widzę,że reprezentujesz opcję mądrali chcących nagiąć wszystko do własnych potrzeb. Tacy mądrale nie pomyślą,że można "pro publico bono" zrezygnować ze swoich egoistycznych dążeń...

00


as ~as (Gość)09.09.2012 15:38

Bzdura! Trzeba było zlikwidować lewoskręt i po problemie! Teraz będą światła co 100m.

00


Piotrkowianin Piotrkowianinranga12.09.2012 13:08

"P51" napisał(a):
Ja też jestem za zlikwidowaniem możliwości skretu w lewo na tym skrzyżowaniu-w obu kierunkach.

Następny mądrala.
A jak byś wtedy dojechał z centrum miasta do MZDiK-u, Emersona, Piocelu i innych firm mieszczących się przy ul. Dworskiej oraz do zachodniej części ul. Belzackiej?

00


anty ~anty (Gość)09.09.2012 17:40

Asie to jak skręcać w Dworską?

00


gość ~gość (Gość)09.09.2012 19:54

"anty" napisał(a):
Asie to jak skręcać w Dworską?


1. ustawiasz się na lewym pasie,
2. dojeżdżając do skrzyżowania włączasz kierunkowskaz i zwalniasz,
3. obserwujesz przeciwległy pas ruchu, jeśli nic nie jedzie- skręcasz,
ot i cała filozofia,
wszystkie te elementy skrętu wykonujesz z tzw. szczególną ostrożnością odpowiednio wcześniej informując innych użytkowników drogi o swoim zamiarze.

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat