metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
. ~. (Gość)21.09.2012 10:49

"Piotrkowianin" napisał(a):
Zgadza się. Szlag mnie trafia, kiedy o 1 w nocy muszę odstać 2 minuty na czerwonym świetle na pustym o tej porze skrzyżowaniu ul. Wojska Polskiego i Al. Armii Krajowej. A na skrzyżowaniu Al. Piłsudskiego, Al. Sikorskiego i Al. Armii Krajowej, gdzie niektórzy potrafią jechać 100 km/h sygnalizacja jest w tym czasie wyłączona.


Spójrz na to z innej strony - może ta włączona w nocy sygnalizacja uratowała komuś zdrowie albo życie. Poczekaj te dwie minuty - nie zbawią Cię.

00


os. Belzacka ~os. Belzacka (Gość)01.10.2012 11:53

"as" napisał(a):
Za 100m jest "pseudo rondo" nnnnnoooo 300m więc zrobienie nawrotu nie jest jakieś kłopotliwe.


Podczas nawrotu na "pseudo rondzie" stoisz 3 razy na czerwonym świetle (nie ma innej możliwości) - a to już jest kłopotliwe.
Ruch na skrzyżowaniu nie jest ogromny, a niebezpieczeństwo stwarza lewy pas (z jednej i z drugiej strony), którym można jechać prosto i w lewo. Wystarczy ustawić na lewym pasie wyłączność na skręt w lewo i od razu będzie lepiej. Mówię to, bo często korzystam z tego skrzyżowania i skrętu w lewo na tym skrzyżowaniu i wiem, co mi sprawia największy problem w ocenie sytuacji. Nie mniej wypadku tam nie miałem na szczęście.

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat