metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
sklave sklaveranga30.07.2013 06:49

Oj zmieniło, oj zmieniło się w mieście przez ostatnie trzy tygodnie.
Stówką na tarczy i więcej też, bez problemu można mknąć przez miasto.
Ulice już nie wyglądają jak po bombardowaniu.
Pomimo że konserwator wpisał Przemysłową do rejestru zabytków,
ruszyli ją i nową nawierzchnię otrzyma.
Przez to wartość historyczna i kulturowa miasta spadnie....
Zniszczono Via Appia........ w Piotrkowie.
Co chcieliśmy to mamy.
Dziś jest to tylko pieść Tuska.
Jutro będzie to już bicz i dyby.
Foto:
Pięść Tuska.
http://sklave.manifo.com/galeria

00


klip ~klip (Gość)30.07.2013 07:53

"do-Mikiego" napisał(a):

Dlaczego napisałeś "nei" jest, czy sumienie gryzie Cię za kłamstwo:)

00


mloody ~mloody (Gość)30.07.2013 07:53

a czy cos to zmieni jak chojniaka nie bedzie? ok pojde ,ale dlatego ze chce zeby zobaczyc co zrobi nastepca. tak krzycza i zobaczymy czy zrobia lepiej dla miasta czy dla swojej kieszeni

00


Prawo prawem, racja nasza. ~Prawo prawem, racja nasza. (Gość)30.07.2013 08:06

Ustawa o referendum lokalnym w art. 13 pkt. 1 mówi: "Inicjator referendum, na swój koszt, podaje do wiadomości mieszkańców danej jednostki samorządu terytorialnego przedmiot zamierzonego referendum, przy czym podanie do wiadomości w gminie następuje w sposób zwyczajowo przyję-ty w danej gminie, a w powiecie i w województwie - poprzez ogłoszenie w pra-sie codziennej ogólnodostępnej w danej jednostce samorządu terytorialnego." Czyżby Panowie z Waldemarem na czele nie dopełnili formalności? Nie znalazłem żadnego obwieszczenia na ten temat na stronach i tablicach ogłoszeń UM. Czy prawo nie zostało złamane? Czy prawo obowiązuje tylko uczciwych a inni mogą wszystko? Co na to komisarz wyborczy?

00


Aga ~Aga (Gość)30.07.2013 08:29

"martens" napisał(a):
a no takie półgłówki głosowały to został na drugą.

Jeśli uważasz, że ok. 16 tys. piotrkowian to półgłówki, to gratuluję. A może drogi inteligenciku wyprowadź się z tego miasta, bo ja nadal popieram Chojniaka i NIE idę na referendum. I innym popierającym też radzę...

00


Aga ~Aga (Gość)30.07.2013 08:53

"do-Mikiego" napisał(a):
Miki jesli nie wiesz jak jest a opowiadasz jak sądze z tego co słyszałes to nie pisz nic takiego ludzią i nie wmawiaj im tego.

-Miki napisał:"Tak, Wy się kłóćcie a Ci z PIO się cieszą i zacierają ręce. Nie widzicie tego, że chcą za wszelką cenę dojść do władzy? Ci ludzie mają swoje firmy, chcą zrobić na nas szarych mieszkańcach kasę. Chojniak, nie jest typem człowieka wchodzącego w układy, łapówek nie bierze, to im nie odpowiada." Niestety Miki ma rację. Do władzy pchają się ludzie, którym do "kryształowego charakteru" bardzo daleko. Obraz ich rządów można było już zaobserwować. Najgorsze jest to, że teraz mają czelność rozliczać obecnego prezydenta. Jak to jest, że kiedy Pampuch był rzecznikiem prezydenta, który siedział i rządził zza krat, to sam namawiał,żeby nie iść na referendum. Teraz nawołuje do odwołania obecnego prezydenta, który nie ma problemów z prawem. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia;)

00


ares1 ~ares1 (Gość)30.07.2013 09:06

"Luca" napisał(a):
15 września zostajemy więc w domach


Chciałeś napisać ZOSTAJE :))) Nie wypowiadaj się za mnie :)))

00


60 km/h ~60 km/h (Gość)30.07.2013 09:46

Za rok kolejne wybory , to kto zafunduje nam referendum ?
Przeciwnicy prezydenta powinni złożyć się na te wybory.,bo ja nie mam zamiaru za nie płacić.

00


ares1 ~ares1 (Gość)30.07.2013 10:00

"60-km/h" napisał(a):
Przeciwnicy prezydenta powinni złożyć się na te wybory.,bo ja nie mam zamiaru za nie płacić.


A słyszałeś o prawach demokracji?Mnie też się nie podoba Wasz murek za tyle kasy i co mam napisać do Pana Prezydenta żeby kase za niego zwrócił?!Ps W przeważającej wiekszości negatywne wpisy o referendum pochodzą od osób niezarejstrowanych na forum.Czyżby krecia robota jednej osoby? :)))

00


mala668 ~mala668 (Gość)30.07.2013 10:20

Tak ares1-moja!!!

"ares1" napisał(a):

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat