Idźcie dziś do sądu krytycy akcji protestacyjnej i zobaczcie plakaty, zdjęte wokandy i rzeczywiste paski wynagrodzeń pracowników sądów - polecam! Właśnie te paski to powód dla którego dziś nie odbędą się Wasze sprawy! A jak będziecie z tego powodu niezadowoleni - to napiszcie skargę do Ministra - może wtedy się zainteresuje pracownikami sądu!
Od kiedy to sądy mogą protestować ? Lepiej niech sie za uczciwą robote wezmą bo to co teraz prezentuja swoja postawą to nie ma nic wspólnego ze sprawiedliwością a tutejsze sądy są oderwane od rzeczywistości i tylko mieszkańcom szkode wyrządzają Pora to zmienić i wprowadzic odpowiedzialnośc osobistą urzędnika sądowego jak i sędziów za swoje błędy gdyz teraz sa postawieni ponad prawem i nie odpowiadają za swoje błędy ,tak być dalej nie może i co jeszcze powiedzą ,że za mało zarabiają jesli tak to zawsze mogą zmienić prace i wziąść kredyt jak to ostatnio poradził jednej osobie Prezydent Komorowski.Ciągle mało i mało i myslą ,że niewolnicy będą na nich harować.
Jestem wieloletnim pracownikiem powyżej instytucji i niestety kto tam nigdy nie pracował nie powinien się wypowiadać, bowiem taki pracownik jest miedzy młotem a kowadłem, z jednej strony niezadowolony z orzeczenia interesant, z drugiej sędzia tez niezadowolony bardzo często nie wiadomo z jakiego powodu, a my mamy sie uśmiechac i udawać ze jest wszystko cacy, - do wszystkiego mozna sie przyzwyczaić tylko co powiedzieć dziecku, ze kolejny rok nie pojedzie na kolonie bo nie ma za co....
Jeszcze nigdy nie przeczytałem, żeby jakaś grupa zawodowa niezadowolona z zarobków w ramach protestu masowo złożyła wypowiedzenia. Dlaczego?
Rzucić masowo wypowiedzenia, poskładać podania do magazynów i voila! ;) Nie będzie chętnych do pracy, to i wynagrodzenia wzrosną. Dlaczego wszyscy wykazują mentalność przywiązania do miejsca pracy? Może jednak te słabo płatne posadki nie są wcale taką najgorszą opcją, hę?
I dlaczego pracownicy sądów domagają się wyłącznie podwyżek, a nie domagają się na przykład uproszczenia prawa, procedur i przepisów? Prostsze, bardziej przejrzyste prawo, to mniej pracy dla sądów. Czyżby pracownicy się obawiali, że w przypadku mniejszej ilości pracy część etatów by zlikwidowano?
Jak nie pasi pracę można zmienić. Zakład na Niskiej 14 nauczy państwa kultury i pracowitości!
Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!
Życzymy miłego przeglądania naszej strony!