chyba trzeba uciekać gdzieś na wieś. W pobliskich gminach taniej się mieszka i taniej wychodzi działalność. Już wiele firm uciekło z Piotrkowa. Podnoście dalej podatki i zobaczymy dokąd zajedziemy
Przed nami jeszcze podwyżka cen wody,ścieków,ogrzewania no i oczywiście śmieci !!!
BARDZO WAM DOBRZE,nie żal mi was !!!
Tym co na Chojniakowych głosowali niech płacą 500 % a co niech mają za swoje i drugie tyle na błogosławieństwa maryjne amen
Klub Radnych Prawa I Sprawiedliwości : Piotr Gajda Sergiusz Stachaczyk, Andrzej Piekarski i Łukasz Janik głosowali przeciw podwyżce podatków. Uciekinierka do Koalicji Razem dla Piotrkowa Nowoczesna Palikociarz Platforma niejaka Wiesława .O głosowała za podwyższeniem podatków . Wieska barawo za ta synekurę tak nisko puasc i poprzeć podwyhzszenie podatków NO NO NO MASZ TUPECIK
Czyli od stycznia podwyżki czynszów...no ktoś zapłacić za to będzie musiał
Szkoda, że RM nie jest władna by podnosić ceny gruntów na cmentarzach - może wtedy do elektoratu by coś dotarło.
Hehehe Zawierzenie Sercu Maryi nie pomogło, będą podwyżki dla ciemnogrodu i dobrze, aby wam tak d-y przycisnęli abyście poczuli ból świadomych i logicznych wyborów!
Do piotrkowianka z targowej. Z czego Ty się cieszysz jak bedą podwyżki to też zapłacisz.Jaka to bieda jak sie nie ma mózgu.
Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!
Życzymy miłego przeglądania naszej strony!