metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Piotrkowianin Piotrkowianinranga01.09.2012 11:06

Cytuję:
Akcja odbędzie 15 września w Lesie Wolborskim, a udział może w niej wziąć młodzież i każdy chętny. Wpisowe to 2 zł.

Pogięło kogoś? Już widzę te tłumy, które przyjdą sprzątać i jeszcze za to zapłacą. Polska to faktycznie dziki kraj.

10


Kocham miasto !!! ~Kocham miasto !!! (Gość)01.09.2012 12:51

To od razu teren przy Dmowskiego 1 jak tam pięknie jest nikt tam nie zagląda może Straż Miejska ruszy d... a nie odznaczenia zbiera !!!!

10


miara ~miara (Gość)01.09.2012 13:25

Ty Piotrkowianin, chyba jesteś tylko z nazwy?
To co u innych jest standardem,u Ciebie oszołomie w głowie się nie mieści!!! Bry...

01


JAR ~JAR (Gość)01.09.2012 14:28

Cytuję:
Pogięło kogoś? Już widzę te tłumy, które przyjdą sprzątać i jeszcze za to zapłacą. Polska to faktycznie dziki kraj.


bardzo trafny komentarz !!!

10


JAR ~JAR (Gość)01.09.2012 14:30

Ja mam do posprzątania działkę. Zapraszam wszystkich chętnych. UWAGA ZA DARMO!!!! (myślę, że przebiłem ofertę PTTK :)))) )

10


. ~. (Gość)01.09.2012 14:32

"Piotrkowianin" napisał(a):
Pogięło kogoś? Już widzę te tłumy, które przyjdą sprzątać i jeszcze za to zapłacą. Polska to faktycznie dziki kraj.


Kolego rajdy "Sprzątanie świata" organizowane są w Piotrkowie od kilkunastu lat i naprawdę dużo młodzieży w nich uczestniczy. Rada dla Ciebie - 15 września do lasu, woreczek w dłoń i posprzątaj trochę.

02


ANNA ~ANNA (Gość)01.09.2012 14:35

Cytuję:
To co u innych jest standardem,u Ciebie oszołomie w głowie się nie mieści!!!


MIARA, jeśli to dla Ciebie standard to przyjdź posprzątać mi mieszkanie. Pozwolę Ci to zrobić za darmo więc zaoszczędzisz 2 złote

20


Piotrkowianin Piotrkowianinranga01.09.2012 14:36

"JAR" napisał(a):
Ja mam do posprzątania działkę. Zapraszam wszystkich chętnych. UWAGA ZA DARMO!!!! (myślę, że przebiłem ofertę PTTK :)))) )

Ale skąpy jesteś. ;) Kupiłbyś chociaż po lizaku za 50 groszy dla sprzątających dzieci.

20


koło łowieckie ~koło łowieckie (Gość)01.09.2012 17:24

2 zł wpisowe-to chyba na gorące kiełbaski po wielkim sprzątaniu.

11


ciekawa ~ciekawa (Gość)01.09.2012 17:57

"Piotrkowianin" napisał(a):
Pogięło kogoś? Już widzę te tłumy, które przyjdą sprzątać i jeszcze za to zapłacą. Polska to faktycznie dziki kraj.


Raczej dzikie wpisy. Te 2 złote idzie na ubezpieczenie uczestnika. Standard mogący dziwić tylko "ciekawego".

02


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat