metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Masd3 ~Masd3 (Gość)16.06.2023 10:51

Do wszystkich komentujących z nienawiścią, gniewem i złością, obrażających osoby broniące życia człowieka, poczętego i nienarodzonego, błogosławią Wam i modlę się o wiarę, nadzieję i MIŁOŚĆ oraz życzliwość i empatię do innych, szczególnie do własnych DZIECI, niech Bóg oświeci Was i o potrzebne ŁASKI DUCHA ŚWIĘTEGO, szczególnie o mądrość, roztropność i odwagę w przyjęciu własnego POTOMSTWA i Jego dobre wychowanie, aby było podpora i opieka, gdy będziecie, będziemy starzy, chorzy, kalecy i niedołężni. Bo to nasza jest przyszłość, życie dzieci. Z Panem Bogiem. Matko Jezusa, naszego Zbawiciela i Odkupiciela wstaw się za tymi biednymi naszymi braćmi i siostrami, niech Bóg ich nawróci.

96


ja ~ja (Gość)15.06.2023 23:27

Żenujące przedstawienie. A one ciągle swoje. Żadnego przełożenia na słupki procentowego poparcia.

198


Holandia ~Holandia (Gość)17.06.2023 04:31

Dokąd wyjeżdżają Polki?
Głównie do Holandii. W styczniu tego roku Femke van Straaten, dyrektorka kliniki w Heemstede, została zaproszona przez posłanki Lewicy do polskiego Sejmu.
Relacjonowała, że przyjeżdżają do nich Polki w ciążach, które rozwijają się w bliznach po cesarkach, Polki z wyciekającymi wodami płodowymi, Polki w stanie zagrożenia życia. Te kobiety nie chcą leżeć w polskich szpitalach, dlatego że boją się o swoje życie, natomiast w Holandii do 22. tygodnia możliwe jest przerwanie ciąży bez żadnych barier.
O wadach płodu kobiety dowiadują się najczęściej podczas tzw. USG połówkowego, które wykonuje się właśnie między 18. a 22. tygodniem ciąży.
W ostatnich latach do Holandii przyjeżdża tak wiele Polek, u których stwierdzono nieodwracalne wady płodu, że wspominana klinika zorganizowała dla nich specjalne miejsce, by mogły w odosobnieniu przeżyć pierwsze chwile żałoby.
Niektóre Polki przywożą do kraju prochy, ale ponieważ nie dzieje się to oficjalnie, nie mogą zorganizować pogrzebów. Chowają je więc w przydomowych ogródkach. Po cichu. Najczęściej o aborcji nie wie nikt poza kobietą i jej partnerem. Obawa przed stygmatyzacją jest bardzo duża.

35


Poplątanie faktów ~Poplątanie faktów (Gość)17.06.2023 04:38

"Jestem kobietą i chcę wyrazić swoją opinię. Przede wszystkim każde dziecko to życie, to człowiek i uważam, że każdy ma prawo do życia. Gdyby te panie (organizatorki protestu - przyp. red.) rządziły w tym kraju, to ja nie miałabym prawa żyć. Moja mama była ciężko chora, gdy była ze mną w ciąży i chciałabym zapytać tych pań czy moje życie jest mniej warte od ich życia... - dodaje inna uczestniczka kontrmanifestacji."
Pytanko: czyli płód w postaci tej pani był zdrowy na ciele, czyżby wtedy lekarz lub ktoś inny zmuszał mamusię do aborcji córuni?

61


Ar2r ~Ar2r (Gość)16.06.2023 09:11

...no tak się dzieje kiedy stary kawaler (którego wiedza o życiu i świecie bazuje na doświadczeniach z przed 50 lat), chcący pozyskać elektorat podlizuje się kościołowi, wraz ze swoimi piskami (dla których koryto jest najważniejsze) mówi nam co mamy myśleć i jak żyć.
NIKT! zwłaszcza żaden mężczyzna nie powinien się wypowiadać za kobiety w tej kwestii. Ból i dramat z jakim się muszą zmierzyć są nie wyobrażalne...i to powinien być tylko ich wybór.

612


Pokszywiony ~Pokszywiony (Gość)17.06.2023 07:53

Co ten stary kawaler może powiedzieć na temat Kobiet? Czy płaci bykowe ?

64


przykro patrzeć ~przykro patrzeć (Gość)15.06.2023 21:32

Bardzo dużo na tych zdjęciach OBCYCH, dowiezionych, czy 'wdzięcznych' za zasiłki?

105


goœć_ela ~goœć_ela (Gość)16.06.2023 09:10

Arzeby te panie kohały boga tak jak ja koham to świat byłby pienkniejszy.

46


Radna ~Radna (Gość)17.06.2023 09:58

A w styczniu znów te same osoby będą naklejać serduszka. Komunizm i bolszewizm ma się dobrze.

68


wierzący ~wierzący (Gość)15.06.2023 10:38

Smuto mi Panie, Oni są za aborcją nienarodzonych dzieci . Wybacz im, bo Oni się pogubili.

3525


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat