metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
rrrr ~rrrr (Gość)18.10.2016 10:07

Najświeższy popis Olka

81


sklave sklaveranga17.10.2016 15:23

I znofusz spotkanie tylko dla wybranych? Dla tych z lepszego sortu! Spotkanie z wystraszonymi studentami których przy pomocy przysłowiowej pały na to spotkanie zagnano. Tylko po to by frekwencję zapewnić. Zawiódł mnie Dziemdziora bo nie rozesłał wici o spotkaniu natomiast pani Ela jak zwykle w kapeluszu pojawiła się tylko po to by pochwalić się swoim albumem.
Więcej na http://sklave.manifo.com/

1715


ares1 ~ares1 (Gość)18.10.2016 08:21

Czy to prawda że Olek ma służbę w domu???

68


Piotrkuś ~Piotrkuś (Gość)18.10.2016 21:47

Też nie mieli kogo zaprosić. Przecież ten namiestnik ruskich żyje i pije w luksusie za nasze pieniądze a emeryci, którzy przelewali krew za wolną i niepodległą Polskę umierają w nędzy i zapomnieniu!!! Ehh... długo nam jeszcze do normalności... Z tego co wiem to piotrkowska uczelnia staje się powoli ciepłym przyczółkiem dla kadry wyrzuconej z AON, w dużej mierze komunistycznej kadry - czerwonej betoniarni.

193


KŁAMSTWO ~KŁAMSTWO (Gość)18.10.2016 23:56

Jaki on Kwaśniewski.... Podajcie prawdziwe nazwisko!

206


ale heca ~ale heca (Gość)18.10.2016 08:55

Czy organizator miał alkomat? Bo koleś wzrok na fotkach ma mętny.

2410


sok512 ~sok512 (Gość)17.10.2016 23:07

Jeżeli nasz parlament przegłosuje przyjęcie umowy CETA, już nigdy nie pójdę na żadne wybory. To samo powinni zrobić pozostali Polacy. Podobnie FAJNIE miało być po wejściu Polski do UE. Co się stało: rolnictwo zostało doszczętnie zniszczone a teraz niszczy się pozostałe dziedziny naszej gospodarki oraz nasze konstytucyjne prawo do bycia państwem suwerennym i narodowym.

199


97-??? ~97-??? (Gość)19.10.2016 18:41

Nikt nie zwrócił uwagi na lewą bardzo rozdygotaną dłoń Kwaśniewskiego,a to już coś nam mówi.

175


ja ~ja (Gość)17.10.2016 17:47

Trzeźwy był ???

4621


Zdegustowany ~Zdegustowany (Gość)24.10.2016 21:44

Do luzik: informacje o wykładzie były zamieszczone na długo przed spotkaniem na stronie ujk i na fb uczelni. Poza tym w uczelni były rozwieszone plakaty. To był wykład otwarty, ale przede wszystkim skierowany di studentów, więc nie wiem jaki sens zapraszać cały Piotrków. Niedobrze mi się robi jak czytam komentarze malkontentów.Jeszcze się taki nie urodził żeby wszystkim dogodził. Co Ci wykładowców, to już od kilku lat na ujk w PT pracują wykładowcy dawnej SOM. Też mi nowina!

06


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat