metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
vaniliana ~vaniliana (Gość)23.12.2016 17:42

Nie polecam tej szkółki ...Trener który nie powinien się nazywać Trenerem jest tylko Instruktorem Piłki Nożnej po 3 tygodniowym kursie ...HA HA
Doigrał się P. Sikorski

32


Paweł Wrzeszcz ~Paweł Wrzeszcz (Gość)23.12.2016 18:09

Witam, wszystkich tak sobie wszedłem zobaczyć artykuł, a później czytam komentarze to śmiać mi się chce. Pewnie większość tu piszących ma ponad 30 lat a nawet nie potrafią się podpisać jak już chcą dyskutować.Nie wiem strach czy wsytd? 3/4 komentarzy to brak czegokolwiek tylko plucie jadem. Większość z państwa piszących to jakiś żal wylewa czy leczy kompleksy? Nie wiem o co tyle krzyku. Dostali walkowery? dostali. To po co dorabiać do tego inne rzeczy. Zostali ukarani koniec kropka. Zresztą jak tu jest napisane. A brali państwo pod uwagę czy mieli skład? czy np 5 chłopców się nie pochorowało ? ludzie wyluzujcie. Czy to pierwsze walkowery w całej historii piłki? Jak ktoś chce dyskutować to niech ma cywilną odwagę i sie podpisze. Jak się cieszę że mój syn ma już 30 lat i nie gra w piłke. Mimo to miłych i spokojnych świąt. Pozdrawiam Paweł W.

52


Ewo jakubczak ~Ewo jakubczak (Gość)23.12.2016 09:59

Niech Pan Sikorski wytłumaczy dlaczego łamał prawo PZPN. Można ściemniać ale do czasu. Każdy klub za takie rzeczy dostaje karę, wasz ma być inny?

30


ANONIM jak większość "odważnych" ~ANONIM jak większość "odważnych" (Gość)24.12.2016 02:18

Wesołych Świąt, mniej pychy, więcej pokory!

10


Do rodzic(Gość) ~Do rodzic(Gość) (Gość)24.12.2016 08:38

Troszkę chyba już przesadziłeś "rodzicu".... Dzieci biorące udział w Finale Tymbarka same sobie zapracowały na ten sukces, wygrywając finały wojewódzkie- drużyna w stałym składzie, bez żadnych zmian, podkupionych zawodników, tylko wychowankowie APN! Ta sama drużyna rok wcześniej również wywalczyła udział w finale Deichmana. Pokaż mi inną drużynę w okolicy, która w przeciągu roku może pochwalić się takimi osiągnięciami! Zazdrość jej rzeczą ludzką, ale żeby aż do tego stopnia...?!? Rodzic piłkarza Finału Tymbarka i Deichmana

11


ewa jakubczak ~ewa jakubczak (Gość)24.12.2016 00:56

Ludzie macie tyle do powiedzenia, a wstydzicie się podpisać imieniem i nazwiskiem. Strach się komuś narazić, czy wstyd, że głupoty się pisze?

00


ewa jakubczak ~ewa jakubczak (Gość)23.12.2016 02:07

Zapraszamy Panie Stanisławie Sipo, aby Pan wytłumaczył dzieciom APN. Miej Pan odwagę porozmawiać z dziećmi.

17


leki ~leki (Gość)23.12.2016 09:13

nieczysto APN grał od początku, zaraz po zarejestrowaniu stowarzyszenia, urzędnicy miejscy lub ktoś wyżej przyznał im 10.000zł na tzw. obóz sportowy, na podstawie wniosku napisanego przez analfabetę . konkursu nie było a kasa poszła.czy jakiś inny klub otrzymał taki prezent na start ???
Poza tym warunkiem otrzymania takiego grantu są : odpowiednie warunki wypoczynku, zgłoszenia wypoczynku w kuratorium, kwalifikacje pedagogiczne kadry, kwalifikacje kierownika wypoczynku itd... - a czy tak było ? czy to ktoś sprawdzał ? czy ktoś sprawdził realizację zadania ? czy ktoś zweryfikował celowość wydatków?
http://www.bip.piotrkow.pl/upload/20130625114607crht456j61sr.pdf
http://www.bip.piotrkow.pl/upload/201307111156087kr4aa0n03ci.PDF

61


Rodzic dziecka z APN 2006 ~Rodzic dziecka z APN 2006 (Gość)27.12.2016 10:50

Przed każdym meczem można zweryfikować grających zawodników. I niektóre kluby z tego korzystały. Nie wiem po co teraz wypisywać,że APN oszukiwał,że grał zawodnikami starszymi itd. Po co ta cała dyskusja. A tak w ogóle,to jeśli komuś klub nie odpowiada,zawsze może go zmienić. A problem nie leży w dzieciakach, tylko w rodzicach. Rodzice chcieliby żeby ich dziecko grało dużo a nie zawsze ma ono taką możliwość przynajmniej w APN-e. Jeśli się Wam Rodzice to nie podoba, zabierzcie dzieciaka gdzie indziej a nie plujcie jadem naokoło.APN jak widzę wystawia dzieci dobre i bardzo dobre,takie ich prawo (w umowie nie ma mowy,że dziecko będzie jeździło na mecze i turnieje). Jeśli komuś to nie odpowiada niech zmieni klub i tyle. Niech znajdzie taki,gdzie cała drużyna gra w turniejach.

01


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat