Czy rzeczywiście tak było? Poczytajcie wspomnienia komendanta obwodu piotrkowskiego AK por. Olasika. To był patrol NOW-AK kaprala Jana Mistrzaka "Koguta". Marian Król "Szczerba" nim nie dowodził i w ogóle tam go wtedy nie było.
Niemcy* nie naziści. Wiem że prezydent miasta to kolega rudego ale już tak Niemców nie wybielajcie.
Dlaczego nie piszecie że to zrobili Niemcy ? Piszcie prawdę. Nie wszyscy Niemcy byli nazistami. Większość z nich mówiła o sobie patrioci.
Czy ma ktoś jakąś informacje czy sprawcy tego mordu ponieśli jakąś odpowiedzialność
zainteresowanym i prześmiewcom też, polecam wpisać w wyszukiwarkę "Egzekucja Polaków na piotrkowskich Budkach" jest tam artykuł gdzie są relacje bezpośrednich świadków zbrodni
Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!
Życzymy miłego przeglądania naszej strony!