metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Peri ~Peri (Gość)03.11.2014 13:09

Ten Tomaszów jakiś pechowy jest.

40


his. ~his. (Gość)03.11.2014 14:19

do Peri.On nie jest pechowy. On jest biedny. Bieda do tego doporowadza i brak perspektyw...

40


her ~her (Gość)03.11.2014 14:26

do his : piotrków nie lepszy. ja już 8 miesięcy pracy szukam a jedyne co mają do zaoferowanie to tyranie po 10 godzin na magazynach za 1400. super perspektywy.polaczkom niewiele widać potrzeba. za to koscioły stawiać to jest za co nie zważając na to czy komuś one potrzebne. Jezusa moge mieć w sercu, skoro to Bóg prawdziwy to niepotrzebne mu pieniądze.

65


Tartu Tarturanga03.11.2014 15:34


"her" napisał(a):
piotrków nie lepszy. ja już 8 miesięcy pracy szukam a jedyne co mają do zaoferowanie to tyranie po 10 godzin na magazynach za 1400


Od czegoś trzeba zacząć

"her" napisał(a):
koscioły stawiać to jest za co nie zważając na to czy komuś one potrzebne


Parafianie stawiają za swoje pieniądze

09


she ~she (Gość)03.11.2014 15:49

"Tartu" napisał(a):


to nie parafianie stawiaja za swoje tylko ksieza za parafian. a wiesz jak to jest budowane zeby miec kase z tego? wyliczana jest calosc jaka kosztuje tzn material plus robocizna i niech kosciol kosztuje piec baniek . to jest wszystko w papierach ,ale wiele osob pracuje darmo przy budowie i materialy tez sa po kosztach lub czasem darmo. teraz pomysl gdzie sa te pieniadze z tych pieciu baniek za robote itd. podatku oczywiscie nikt nie zaplaci. na zachodzie ksieza mowia ile zostalo zebrane poprzedniego tygodnia na mszach ile poszlo na rozne rzeczy i ile zostalo w budrzecie kosciola. do tego w niedziele sa poczestunki po mszy ,kawa,cherbata ,ciasto. dlaczego nasi ksieza tego nie zrobia ? tam jest to do wgladu,rachunki sa. a u nas za pogrzeb czy slub -co laska ale cennik jest. skoro jest cennik to dlaczego nie dostane rachunku ,faktury vat?? do redakcji prosze to puscic.

40


fikus ~fikus (Gość)03.11.2014 16:15

to jest do tartu na sam początek to czego się spodziewałeś żę dostanie 2000 nie jest tak łatwo

11


tytus ~tytus (Gość)03.11.2014 21:07

to był żołnierz st,szer... kończyła się wysługa 12 lat i w wojsku nie było dla niego miejsca..polecam redakcji temat bo to już 2 przypadek w ciągu 2 miesięcy w naszym regionie.

10


PTB PTBranga04.11.2014 00:00

"her" napisał(a):
~her (Gość)
9 godzin temu, 14:26
do his : piotrków nie lepszy. ja już 8 miesięcy pracy szukam a jedyne co mają do zaoferowanie to tyranie po 10 godzin na magazynach za 1400. super perspektywy.polaczkom niewiele widać potrzeba. za to koscioły stawiać to jest za co nie zważając na to czy komuś one potrzebne. Jezusa moge mieć w sercu, skoro to Bóg prawdziwy to niepotrzebne mu pieniądze.


Pracy jest w bród, ale skoro wszyscy wychodzą z założenia, że lepiej dostawać 600 czy 800 zł socjału niż robić za 1400 to nigdy tej pracy taka osoba nie znajdzie. Chciałbyś dostać 5tyś na rękę i być kierownikiem ? Pewnie staż pracy to 1-2lata na samoobsługowej myjce samochodowej. :D

14


maluszek ~maluszek (Gość)04.11.2014 00:44

Bo w szkolach zamiast wiary w prace i nauke uczy sie niczego. Ze slawnej budowy pantofelka nauczysz sie podstaw biologi, ale to czesto nie wystarczy... dziwne, ze ludzie w dzisiejszych czasach mniej cenia swoje zycie niz podczas wojny. Szkoda bo zyjemy w calkiem niezlych warunkach gdzie kazdy kto chce moze przejsc od wschodu(ew. centrum) do kranca europy, albo odkladajac jedna pensje poleciec do afryki i zobaczyc prawdziwa biede.hmmm do azjii daleka droga, ale tam to sie tak pracuje, ze w naszym kauflandzie to sa same nieroby(nie ublizam bo wiem jak tam praca wyglada)... dla moich dziadkow kasza z jajkiem sadzonym to byl super posilek(na studiach dla mnie tez). Teraz zyje niezle, aleeeee zylbym lepiej gdyby szkola mnie nie ograniczala. Nie wiem jakie mial problemy ten czlowiek, ale zycie to walka, a nie poddanie glowy pod topor! Jak dla mnie w Naszym kraju jest za dobrze bo nikomu nie chce sie robic, ale gnoj za 4 funty lepiej przezucac niz za 20 zl.Na koniec napisze, ze z moich zrodel wiem, ze najlepiej zarabia sie w australii na farmach mieszkajac w namiocie albo na kontraktach na platformach w norwegii... polecam kazdemu ktoremu brakuje kasy!

11


Q ~Q (Gość)04.11.2014 07:25

"Tartu" napisał(a):

Parafianie stawiają za swoje pieniądze


Ziemie pod kościół też kupują za swoje?;)

10


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat