metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Abc ~Abc (Gość)24.11.2022 21:56

Nie wiem, jak doszło do potrącenia. Ale jestem kierowcą wiele lat i widzę , ze często piesi są winni wypadkom. Wchodzą na pasy tuż przed samochodem, nawet nie patrzą, czy auto zdąży zahamować . Przepisy dające prawo pieszym, zrobiły dużo złego.

103


Piotrkowianin Piotrkowianinranga24.11.2022 22:06

A po godz. 6 na ul. Wroniej była kolizja 2 samochodów. Widziałem stojący po lewej mniejszy samochód z mocno poobijanym prawym bokiem.

20


wieśniak ~wieśniak (Gość)24.11.2022 21:06

Dzisiaj widziałem pannę, może trochę starszą, która przechodząc po zmroku przez trzypasmową jezdnie nawet nie spojżała w bok sprawdzić czy auta hamują lub czy kierowcy ją widzą. A ślisko było. Dziecko prawka zapewne nie ma, bo osoba z prawkiem, będąc pieszym takich numerów nie robi.

300


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)24.11.2022 23:36

Piesza była na pasach i miała pierszeństwo no i??? No i siedzi teraz poobijana w domu albo w szpitalu warto było? Bo ma pierszeństwo napewno do trumny dzięki naszym cudownym przepisom

113


lolo ~lolo (Gość)24.11.2022 21:00

pasa i lac tych starych ludzi, bezszczelni są, człowiek na oznakowanym przejsciu a CI potracą... zabierac prawko po skonczeniu 70 lat...

725


Miastowy2 ~Miastowy2 (Gość)24.11.2022 20:02

Po co wlazła jak krowa w szkodę warunki drogowe chyba widziała jakie są . Przepisy nie uprawniają na bezmyślne wchodzenie na pasy trzeba samemu dbać o własne bezpieczeństwo to nie będzie problemów

2510


Hmmm ~Hmmm (Gość)24.11.2022 21:44

Wina z reguły leży po obu stronach. Jako kierowca wiem, że wystarczy dosłownie chwila nieuwagi, żeby doszło do niebezpiecznej sytuacji. Trzeba mieć oczy wokół głowy. Jako pieszy wiem, że nie warto w pełni ufać przepisom i kierowcom. Czasami lepiej poczekać kilkanascie sekund, i spoglądać na to jak zachowują się kierowcy innych pojazdów. To, że jeden ustąpi pierwszeństwa, wcale nie oznacza że inny zrobi to samo . Mam nadzieję, że dziewczyna nie ma żadnych poważnych obrażeń, a cała sprawa zakończy się na kilku siniakach u poszkodowanej i mandacie dla kierowcy.

151


Lolo ~Lolo (Gość)24.11.2022 18:46

Pasa i lać tą młodzież chodząc jak chcą,a wszczególnosci rosvelta i TPS jak można dać się potrącić w tym miejscu to jest po poprostu przechodzenie w ciemno idą przed siebie i nie patrzą co się dzieje w okół siebie

4414


goœć_peter ~goœć_peter (Gość)25.11.2022 07:27

Pytanie na ludu:
Czy po wprowadzeniu super zmian w przepisach dla polepszenia bezpieczeństwa, ilość potrąceń pieszych zmniejszyła się, czy wzrosła ?

153


go?ć_gosc ~go?ć_gosc (Gość)24.11.2022 23:10

Prawda jest taka,że pieszych wina też jest,z ulicy wchodzą prosto na pasy nie rozglądając się nawet na boki,to ich powinni karać a nie osobę,która ich nie przepuściła,podziękujmy tym co opracował te chore przepisy,no cóż nasze polskie prawo

255


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat