metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
M______ ~M______ (Gość)14.11.2013 19:43

BRAWO, Roksana!

00


Anonim ~Anonim (Gość)14.11.2013 20:34

Brawo?

00


zmutowany chomik ~zmutowany chomik (Gość)14.11.2013 21:26

gratulacje dziewczyno , jesteś przykładem dla innych

00


luzik ~luzik (Gość)14.11.2013 21:48

"GDZIE-SA-MARUDY-Z-TEGO-PORTALU" napisał(a):
Szacun Roksana.


No i wywołałaś wilka z lasu.
Dziewczyna zachowała się normalnie - tak jak należało. Ale zauważ w jej wypowiedzi takie wspaniałe słowa:

Cytuję:
Warto uczestniczyć w takich zajęciach, bo to się naprawdę przydaje.


I skonfrontuj je z tym co się dzieje min. w polskiej szkole: klepanie paciorów i wkuwwanie żywotów świntych albo głupkowate capstrzyki o tzw. patriotyzmie (oczywiście: Katyń, 17 września, bohaterzy wyklęci, czyli pospolici bandyci strzelający nie tylko do komuchów, ale i do zwykłych ludzi)...
A tu masz, młode dziewczę mówi wprost: narodowi potrzebne są prozaiczne rzeczy i nastawienie na konkrety, nie zaś na kato-patryjotów i idiotów.
Jeśli jesteś osobą konsekwentną, to walcz, aby w naszych szkołach więcej było umiaru i rzetelności oraz praktyki nastawionej na zdobywanie umiejeętności potrzebnych w prozaicznym życiu.
To pisałem ja, luzik.
Pozdrawiam

00


luzik ~luzik (Gość)14.11.2013 21:55

"GDZIE-SA-MARUDY-Z-TEGO-PORTALU" napisał(a):
Szacun


Apropos wilka z lasu ...
Zobaczcie, jakie to podłe - pan dyrektor,sługa pana pisanego przez "CH" wykorzystuje młode, bohaterskie, dziecko, żeby sobie robić polityczny pijar !!! Tfu !

00


To się opłaca! ~To się opłaca! (Gość)14.11.2013 22:15

Ale jak gadam ciągle, że należy edukować dzieci, młodzież, dorosłych z pierwszej pomocy (w formie masówki) to patrzą na mnie jak na idiotów. I ku... w 2014 zrobię to jako masówkę! A niech mi ktoś z urzędu podskoczy to tu od razu proszę Tydzień, Strefę o pomoc!
Radni lekarze - to roboty! Nie tylko łapką machać i do pracy - waszą najlepszą robotą byłoby to, że uczycie publicznie.

00


n0body ~n0body (Gość)14.11.2013 22:41

Ale to nie reanimacja, tylko resuscytacja krążeniowo-oddechowa, tak gwoli ścisłości.

00


dr Strossmajer ~dr Strossmajer (Gość)14.11.2013 23:07

"luzik" napisał(a):
Zobaczcie, jakie to podłe - pan dyrektor,sługa pana pisanego przez "CH" wykorzystuje młode, bohaterskie, dziecko, żeby sobie robić polityczny pijar !!! Tfu !


Gdyby głupota umiała fruwać, to latałbyś jak gołębica.

00


bbb ~bbb (Gość)14.11.2013 23:09

Dyrektor szpitala to człwiek z klasą. Fajnie, że takie spotkanie z młodą bohaterką się odbyło. Więcej takich pozytywów w mieście.

00


jaga ~jaga (Gość)14.11.2013 23:15

Najpierw dni otwarte dla kobiet w ciąży (chcemy jeszcze) i upominki dla młodych mam , teraz spotkanie z młodą bohaterką. Od jakiegoś czasu dużo dobrych rzeczy słyszy się o szpitalu na Rakowskiej. Brawo, oby tak dalej. Nie licząc oczywiście "bohatera" z worka.

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat