metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
gość111 ~gość111 (Gość)27.09.2016 12:59

ja bym nie chciała tego 10 tyś i takiej grandy dzieci,wyobraźcie sobie jakie oni musza mieć warunki chyba ze zajmują jakieś jedno piętro w bloku bo inaczej sobie tego nie mogę wyobrazić......nie zazdroszczę

112


jajaj ~jajaj (Gość)27.09.2016 13:58

A ja młoda, po studiach, pracy nie mogę znaleźć... i państwo jakoś nie chce mi pomóc.

132


Niezadowolona ~Niezadowolona (Gość)27.09.2016 12:52

I pomyśleć że ja za własne zarobione pieniądze chce się utrzymać, wykarmić dzieci, i musi mi się to udać za najniższą krajową. Mąż zarabia trochę lepiej, co nie zienia faktu, że będziemy mieć tyle dzieci, na ile będzie Nas stać. A stać Nas na jedno, bo nie będziemy pasożytować na państwowych pieniądzach jako banda dzieciorobów.

243


his. ~his. (Gość)27.09.2016 14:21

A więc "słuszną politykę" wybrało nasze państwo...Tylko czy finanse wytrzmają...

61


krzychna ~krzychna (Gość)27.09.2016 13:19

Pamiętacie taką piosenkę Pokonamy Fale?Tym co nie pracują zapraszam do pracy jest ona w Piotrkowie tylko wystarczy iść do pewnych miejsc i oni ci ja dadzą,a nie oglądać się na MOPS i robić coraz więcej dzieci.Pozdrawiam tatusia tych dzieci.Widze wygrał go w totolotka że tak na trzaskał taka gromadę
.

132


chemik ~chemik (Gość)27.09.2016 14:01

I na takich uczciwi ludzie pracują. Jak ma być dobrze, skoro jedna rodzinka pasożytów dzieciorobów ściąga haraczu z państwa (podatników) tyle, za ile trzy normalne rodziny pracujące muszą się utrzymać. Zaraz świętojebliwi mnie zakrzyczą - wychowanie dzieci to też praca. Zgadzam się. Ale normalny człowiek, jak go nie stać, nie otwiera produkcji taśmowej dzieciaków żeby stała się źródłem utrzymania. Ciekawy jestem ile z tych rodzin jest patologicznych - tatuś z mamą nie pracują, walą gorzałę na koszt naiwnego państwa (frajerzy jeszcze 500+ dali - to siup za ich zdrowie), a dzieciarnia chodzi brudna i głodna.... Ale elektorat wzrósł......

190


maciekgrzybowski1309 maciekgrzybowski1309ranga27.09.2016 12:58

I jeszcze tym nierobom (o przepraszam dzieciorobom) emerytury albo renty dajcie. Czuje niesmak, że idąc do pracy muszę się składać z podatków moich oraz mojej partnerki na bandę cudzych dzieci (pewnie mało inteligentnych, bo poczętych w trakcie libacji alkoholowych) i nieudaczników co nie znają słowa antykoncepcja. Nie powinno być żadnej pomocy społecznej, normalni ludzie radzą sobie sami. Trzeba uciekać z Polski może kiedy większość wyjedzie i nie będzie płacić podatków dziecioroby pójdą do pracy, zobaczą jak to jest ciężko pracować.

217


jjjjj ~jjjjj (Gość)27.09.2016 14:45

i w takiej sytuacji po co pracować??? chore państwo...

162


MK ~MK (Gość)27.09.2016 14:48

na miejscu Mamusi roku zamiast rodzić kolejne dzieci, kazałabym podwiązać sobie jajniki. To chory kraj, z chorym Rządem i chorymi zasadami.

141


Zeflik ~Zeflik (Gość)27.09.2016 15:07

Myślę ze okradanie podatnika jest dawanie kasy na kościóly a odmawianie dowozu niepełnosprawnych dzieci na rehabilitację to jest banda chop z moszczenicy mowi ze miasto niema takiego obowiazku a zlodzieji w sutannach to miasto ma obowiazek finansowac?

94


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat