metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Dddd ~Dddd (Gość)27.09.2016 17:17

To jest po prostu patologia. Jaki normalny człowiek ma tyle dzieci nie mogąc ich utrzymać za swoje? MOPR powinien zafundować ojcu tych dzieci wazektomię.

344


Piotr Ziółko ~Piotr Ziółko (Gość)27.09.2016 17:57

Widać, że wielu podniosło się ciśnienie hala. Nie widzicie tego, że zanim dostali pieniądze z 500 plus to kolejne dzieci to był ich wybór i nikt im nie płacił z tego tytułu. A co do "elektoratu pis" to jak PO robiło przekręty na miliony to nikt nie pomyślał aby te pieniądze przeznaczyć na dzieci. Bardzo dobrze ze ten program powstał i sam mam zamiar skorzystać.
Pozdro

618


Hghghg ~Hghghg (Gość)27.09.2016 21:54

Nareszcie takie rodziny mają za co żyć!

617


anty-pis ~anty-pis (Gość)28.09.2016 05:29

Złote czasy dla patologii i dzieciorobów...ale to sie kiedyś utnie.

184


sklave sklaveranga28.09.2016 07:18

Na trzynaście osób 10 tys złotych i zaraz wielki wrzask w intranecie! No a jak prezydent miasta dostaje około 13 tys za bywanie w UM to cisza sza bo tak powinno być. A takich co biorą jeszcze więcej za nieróbstwo tylko w Piotrkowie jest jeszcze bardzo wielu. Pracą tego nie można nazwać skoro co chwila podnoszą nam opłaty a w mieście niewiele się dzieje.
Foto na http://sklave.manifo.com/foto-szopka

131


Prawy... ~Prawy... (Gość)28.09.2016 04:50

Trzynaścioro?dziewięcioro dzieci i czworo rodziców...

120


jaki ~jaki (Gość)27.09.2016 18:37

patologią nie są ci ludzie , PATOLOGIĄ jest ten kraj

252


Witek ~Witek (Gość)28.09.2016 06:57

Zamiast dac pracę nierobom to daje się kasę z naszej kieszeni

203


k ~k (Gość)28.09.2016 11:01

Tak wlasnie tak przeszkadza mi Przeszkadza mi ,ze moje dziecko jest gorsze bo jest jedno,przeszkadza mi ze ja musze sie o wszystko martwic, ze musze placic wynajem mieszkania i zapieprzac po 12 godzin zeby jakos to bylo ,ze nikt mi nieda za to ja musze placic wiecej zeby inni mieli . Widze te brzuchy i zapijaczone rozesmiane mordy i ceny w sklepach. Ja jezdze 22 letnim samochodem a sasiad dostal wyronanie 500 + i jezdzi 12 letnim autem mimo ze utrzymuje go gmina z moich pieprz.... Podatkow tak to mi przeszkadza bo pr
acuje i jestem gorszy!

181


. ~. (Gość)28.09.2016 08:55

Sklave myślałam że pan choć trochę ma pojęcie o pracy pana prezydenta Powinien pan posiedzieć w sekretariacie i poobserwować co robi prezydent miasta.Ile musi składać podpisów pod różnymi dokumentami które musi wpierw przeczytać bo za każdy podpisany dokument odpowiada prawnie.Ile petentów przyjmuje .Ile spotkań poza urzędem ma dziennie on nie siedzi a pracuje ciężko i to nie po osiem godzin ale po 12 a czasem 14 godzin dziennie również w niedziele i święta albo jest pan głupi albo złośliwy

216


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat