metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
ZKS ~ZKS (Gość)10.03.2017 13:06

Tylko ZKS w Piotrkowie!

88


Andrzej ~Andrzej (Gość)10.03.2017 14:08

Abyście spadli i grli tylko na Orliku.

64


kazik626 ~kazik626 (Gość)10.03.2017 17:29

kelnerzy ( B)klasa czeka

63


kibic ~kibic (Gość)10.03.2017 18:42

niedlugo beda derby luciazanka- polonia

72


70-(Gość) ~70-(Gość) (Gość)10.03.2017 21:43

Nie wiem w jakim wieku są ludzie którzy piszą takie bzdury o tym żeby Polonia spadła i grała może nie na orlikach albo na polu ale ja grałem w tym klubie jak jeszcze numery na stroju pisało się kredą a piłką jaką graliśmy to w czasie deszczu nie jednemu by głowę urwało. Może też Was piszących nie pamięta jak boisko wyglądało parę lat temu że sobie można było grzyby pozbierać a nie grać w piłkę a jednak coś się ruszyło jest boisko są szatnie(nie baraki) a że chłopakom nie idzie to dołować ale pomóc głośnym dopingiem bo gra młodziesz a dołowaniem.A efet poznamy po zakończeniu sezonu. Pozdrawiam kibiców KS.

04


rys ~rys (Gość)11.03.2017 07:18

idziemy wszyscy na mecz jak przegraja to koniec

20


70-(Gość) ~70-(Gość) (Gość)10.03.2017 20:58

Nie wiem w jakim wieku są ludzie którzy piszą takie bzdury o tym żeby Polonia spadła i grała może nie na orlikach albo na polu ale ja grałem w tym klubie jak jeszcze numery na stroju pisało się kredą a piłką jaką graliśmy to w czasie deszczu nie jednemu by głowę urwało. Może też Was piszących nie pamięta jak boisko wyglądało parę lat temu że sobie można było grzyby pozbierać a nie grać w piłkę a jednak coś się ruszyło jest boisko są szatnie(nie baraki) a że chłopakom nie idzie to dołować ale pomóc głośnym dopingiem bo gra młodziesz a dołowaniem.A efet poznamy po zakończeniu sezonu. Pozdrawiam kibiców KS.

24


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat