metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
maddox30.10.2011 17:31

Czy jako medium powiązane, macie może jakieś informacje czemu od jakiegoś tygodni (może dwóch) radio bardzo kiepsko odbiera i nie nadaje (albo nadaje za słabo aby odbiór był możliwy do rozkodowania) informacji RDS? Czy to jakaś przejściowa awaria nadajnika? Powiem, że jest to irytujące że lokalna stacja nawet w mieście odbiera jak by "chciała a nie mogła" ;)

Piotrkowianin Piotrkowianin31.10.2011 08:48

Myślę, że to może mieć coś wspólnego z tym: http://www.epiotrkow.pl/forum/kom,Belchatow-bedzie-ogrzewal-Piotrkow-Trybunalski-,8822,news,2,0

"spacejan" napisał(a):
MIASTO BANKRUT !!!
Czemu Kozaliście zdjąć Strefie FM swoje nadajniki ?
Czyżby ona była na ANTY ? A może ona Chce Ratować miasto ??

cytat

maddox maddox30.10.2011 21:21

"Ewelajna" napisał(a):
Ja słucham tej stacji codziennie i jakoś nie zauważylam problemow z odbiorem...może to Twój sprzęt jest popsuty?


A odbierasz RDS? Sprawdziłem na dwóch radiach, na żadnym nie jestem w stanie odebrać danych RDS, choć nigdy do tej pory nie było z tym problemów.

cytat

Ewelajna Ewelajna30.10.2011 19:09

Ja słucham tej stacji codziennie i jakoś nie zauważylam problemow z odbiorem...może to Twój sprzęt jest popsuty?

cytat

reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat