metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
maddox30.10.2011 17:31

Czy jako medium powiązane, macie może jakieś informacje czemu od jakiegoś tygodni (może dwóch) radio bardzo kiepsko odbiera i nie nadaje (albo nadaje za słabo aby odbiór był możliwy do rozkodowania) informacji RDS? Czy to jakaś przejściowa awaria nadajnika? Powiem, że jest to irytujące że lokalna stacja nawet w mieście odbiera jak by "chciała a nie mogła" ;)

kris kris08.12.2011 11:54

A mi eske zagłusza radio maryja :P

cytat

BLEKI BLEKI10.11.2011 14:10

dobrze Tokfm można na necie słuchać...

cytat

BLEKI BLEKI05.11.2011 13:09

a ten przekaźnik w Krzepczowie to co on robi, stoi tylko? a tak poza tym to gdzie my mamy w Piotrkowie gęstą zabudowę?

tri_.jpg

cytat

maddox maddox05.11.2011 12:33

"BLEKI" napisał(a):
hehe, a może to już sprawa dla KRRiT-u?



Dzisiaj (albo wczoraj) sygnał RDS pojawił się ponownie, tak więc wszystko wróciło do normy. A niestety odbiór w Piotrkowie większości ogólnopolskich stacji od zawsze był słaby, ze względu na odległość od nadajników (Łódź lub Częstochowa) i gęstą zabudowę.

cytat

BLEKI BLEKI05.11.2011 11:57

hehe, a może to już sprawa dla KRRiT-u?

cytat

jestem z miasta ~jestem z miasta (Gość)05.11.2011 06:26

"BLEKI" napisał(a):
Ja nie mogę w aucie złapać TokFm. Ale jak tylko z miasta wyjadę wszystko wraca do normy

Zgadzam się, coś w tym jest i to od zawsze.

cytat

BLEKI BLEKI03.11.2011 15:02

a po co od razu zagłuszać? może po prostu sygnał nie jest na wysokim poziomie?

cytat

? ~? (Gość)03.11.2011 10:21

"BLEKI" napisał(a):
Ja nie mogę w aucie złapać TokFm. Ale jak tylko z miasta wyjadę wszystko wraca do normy - mogę nastawić sobie co tylko chcę


Zagłuszają radio? Jak w PRL zagłuszali RWE????

cytat

BLEKI BLEKI01.11.2011 11:32

a po co komu StrefaFm? To miasto nie wyszło jeszcze z PRLu. Ja nie mogę w aucie złapać TokFm. Ale jak tylko z miasta wyjadę wszystko wraca do normy - mogę nastawić sobie co tylko chcę.

cytat

maddox maddox31.10.2011 14:38

"Piotrkowianin" napisał(a):
Myślę, że to może mieć coś wspólnego z tym: http://www.epiotrkow.pl/forum/kom,Belchatow-bedzie-ogrzewal-Piotrkow-Trybunalski-,8822,news,2,0



No to tym bardziej to wszystko ciekawe się robi. Myślałem że może podczas malowania komina uszkodzone zostały nadajniki ale wygląda na to że zostały zdjęte na stałe :/?

cytat

reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat