metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
maddox30.10.2011 17:31

Czy jako medium powiązane, macie może jakieś informacje czemu od jakiegoś tygodni (może dwóch) radio bardzo kiepsko odbiera i nie nadaje (albo nadaje za słabo aby odbiór był możliwy do rozkodowania) informacji RDS? Czy to jakaś przejściowa awaria nadajnika? Powiem, że jest to irytujące że lokalna stacja nawet w mieście odbiera jak by "chciała a nie mogła" ;)

Ewelajna Ewelajna30.10.2011 19:09

Ja słucham tej stacji codziennie i jakoś nie zauważylam problemow z odbiorem...może to Twój sprzęt jest popsuty?

cytat

maddox maddox30.10.2011 21:21

"Ewelajna" napisał(a):
Ja słucham tej stacji codziennie i jakoś nie zauważylam problemow z odbiorem...może to Twój sprzęt jest popsuty?


A odbierasz RDS? Sprawdziłem na dwóch radiach, na żadnym nie jestem w stanie odebrać danych RDS, choć nigdy do tej pory nie było z tym problemów.

cytat

Piotrkowianin Piotrkowianin31.10.2011 08:48

Myślę, że to może mieć coś wspólnego z tym: http://www.epiotrkow.pl/forum/kom,Belchatow-bedzie-ogrzewal-Piotrkow-Trybunalski-,8822,news,2,0

"spacejan" napisał(a):
MIASTO BANKRUT !!!
Czemu Kozaliście zdjąć Strefie FM swoje nadajniki ?
Czyżby ona była na ANTY ? A może ona Chce Ratować miasto ??

cytat

maddox maddox31.10.2011 14:38

"Piotrkowianin" napisał(a):
Myślę, że to może mieć coś wspólnego z tym: http://www.epiotrkow.pl/forum/kom,Belchatow-bedzie-ogrzewal-Piotrkow-Trybunalski-,8822,news,2,0



No to tym bardziej to wszystko ciekawe się robi. Myślałem że może podczas malowania komina uszkodzone zostały nadajniki ale wygląda na to że zostały zdjęte na stałe :/?

cytat

BLEKI BLEKI01.11.2011 11:32

a po co komu StrefaFm? To miasto nie wyszło jeszcze z PRLu. Ja nie mogę w aucie złapać TokFm. Ale jak tylko z miasta wyjadę wszystko wraca do normy - mogę nastawić sobie co tylko chcę.

cytat

? ~? (Gość)03.11.2011 10:21

"BLEKI" napisał(a):
Ja nie mogę w aucie złapać TokFm. Ale jak tylko z miasta wyjadę wszystko wraca do normy - mogę nastawić sobie co tylko chcę


Zagłuszają radio? Jak w PRL zagłuszali RWE????

cytat

BLEKI BLEKI03.11.2011 15:02

a po co od razu zagłuszać? może po prostu sygnał nie jest na wysokim poziomie?

cytat

jestem z miasta ~jestem z miasta (Gość)05.11.2011 06:26

"BLEKI" napisał(a):
Ja nie mogę w aucie złapać TokFm. Ale jak tylko z miasta wyjadę wszystko wraca do normy

Zgadzam się, coś w tym jest i to od zawsze.

cytat

BLEKI BLEKI05.11.2011 11:57

hehe, a może to już sprawa dla KRRiT-u?

cytat

maddox maddox05.11.2011 12:33

"BLEKI" napisał(a):
hehe, a może to już sprawa dla KRRiT-u?



Dzisiaj (albo wczoraj) sygnał RDS pojawił się ponownie, tak więc wszystko wróciło do normy. A niestety odbiór w Piotrkowie większości ogólnopolskich stacji od zawsze był słaby, ze względu na odległość od nadajników (Łódź lub Częstochowa) i gęstą zabudowę.

cytat

reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat