metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
~SzefSzefów23.09.2010 13:48

Witam, bardzo bym chciał żeby mi ktoś wyjaśnił co za wał zaprojektował system rejestracji na epiotrkow w taki sposób że mało tego że jak wpisuje hasło w formularzu rejestracji to widać je otwartym tekstem (a nie za kropkami - co jest standardem w całym Internecie) to jeszcze do tego hasło to przychodzi wraz z loginem (!) otwartym tekstem (!) w niezaszyfrowanym mailu na moją skrzynkę pocztową.
Czy programista coś zażywał podczas pracy?!

kris kris23.09.2010 17:58

Fakt w formularzu popełniłem błąd i nie dałem inputa passwordowego, ale to poważne uchybienie nie jest chyba że rejestrujesz się w miejscu publicznym.
Hasło jest szyfrowane i solone - hasło oryginalne przychodzi jedynie raz na podany podczas rejestracji adres e-mail, w bazie danych nie trzymamy oryginalnego hasła, jedynie jego odpowiednik połączony z solą.

cytat

SzefSzefów SzefSzefów24.09.2010 09:35

Przepraszam, że się tak rzucałem. No ale fakt faktem, że nie ma sensu słać po sieci hasła otwartym tekstem do usera. Nikt tak nie robi praktycznie. Zapomni to niech sobie wygeneruje drugie i tak aż się nauczy. No a password w formularzu wypadałoby dodać, oj wypadałoby ;-) robota żadna przecież.

cytat

Aman Aman28.09.2010 18:19

Mam pytanie. Dlaczego przy ogłoszeniu pomimo to, że wstawiłem zdjęcie nie widać go? Kiedyś dawałem ogłoszenie i zdjęcie było od samego początku do końca istnienia ogłoszenia. Teraz zdjęcie gdzieś zniknęło.

cytat

kris kris30.09.2010 14:42

Czy zdjęcie było po dodaniu ogłoszenia i zniknęło w późniejszych dniach, czy od razu zdjęcia nie było??

cytat

reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat