metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
~SzefSzefów23.09.2010 13:48

Witam, bardzo bym chciał żeby mi ktoś wyjaśnił co za wał zaprojektował system rejestracji na epiotrkow w taki sposób że mało tego że jak wpisuje hasło w formularzu rejestracji to widać je otwartym tekstem (a nie za kropkami - co jest standardem w całym Internecie) to jeszcze do tego hasło to przychodzi wraz z loginem (!) otwartym tekstem (!) w niezaszyfrowanym mailu na moją skrzynkę pocztową.
Czy programista coś zażywał podczas pracy?!

kris kris30.09.2010 14:42

Czy zdjęcie było po dodaniu ogłoszenia i zniknęło w późniejszych dniach, czy od razu zdjęcia nie było??

cytat

Aman Aman28.09.2010 18:19

Mam pytanie. Dlaczego przy ogłoszeniu pomimo to, że wstawiłem zdjęcie nie widać go? Kiedyś dawałem ogłoszenie i zdjęcie było od samego początku do końca istnienia ogłoszenia. Teraz zdjęcie gdzieś zniknęło.

cytat

SzefSzefów SzefSzefów24.09.2010 09:35

Przepraszam, że się tak rzucałem. No ale fakt faktem, że nie ma sensu słać po sieci hasła otwartym tekstem do usera. Nikt tak nie robi praktycznie. Zapomni to niech sobie wygeneruje drugie i tak aż się nauczy. No a password w formularzu wypadałoby dodać, oj wypadałoby ;-) robota żadna przecież.

cytat

kris kris23.09.2010 17:58

Fakt w formularzu popełniłem błąd i nie dałem inputa passwordowego, ale to poważne uchybienie nie jest chyba że rejestrujesz się w miejscu publicznym.
Hasło jest szyfrowane i solone - hasło oryginalne przychodzi jedynie raz na podany podczas rejestracji adres e-mail, w bazie danych nie trzymamy oryginalnego hasła, jedynie jego odpowiednik połączony z solą.

cytat

reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat