metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
~arti281104.02.2010 08:29

Czy może ktoś coś wie na temat nowo powstającej modelarni w PT?

mały mały07.02.2010 14:09

Wczoraj ponoć o godzinie 11-tej odbyło się pierwsze zebranie organizacyjne w Kawiarence Literackiej przy ulicy Słowackiego.
Niestety byłem na wyjeździe i nie mogłem w nim uczestniczyć.
Z rozmowy jaką przeprowadziłem z organizatorami tydzień temu
wiem, że w zamiarach jest utworzenie Stowarzyszenia Miłośników Modelarstwa Kolejowego i Kolei oraz modelarni w której wszyscy chętni w wieku od 10 lat do przysłowiowego 99 będą mogli tworzyć swoje dzieła. Mam nadzieję, że cała ta inicjatywa wyjdzie i Piotrków nareszcie przestanie popadać w marazm kulturowy. Spowoduje to odświeżenie starych tradycji modelarskich, kiedy nasi modelarze zdobywali czołowe miejsca w konkursach. Szkoda tylko,że nasz MOK z dyrektorem tej instytucji na czele się nie popisał. Brak rozwieszenia obiecanych plakatów świadczy o wybitnym negatywnym podejściu do wszelkich nowych inicjatyw związanych z naszą Piotrkowską kulturą.

cytat

arti2811 arti281110.02.2010 09:03

Nie ma się co łudzić i liczyć na MOK.Ten już dawno się wypalił!Polecam wziąść incjatywe w swoje ręce bo tak jak szybko powstała incjatywa tak szybko upadnie a szkoda by było.Pozdrawiam

cytat

ben ben10.02.2010 16:50

Walić MOK, jak nie chcą to nie. Trzeba skrzyknąć nas większą grupę i sami sobie poradzimy.

cytat

arti2811 arti281111.02.2010 08:12

Dokładnie!Z tym że trzeba działać!Więc organizatorze o dzieła my wspomożemy

cytat

ares1 ares130.11.2011 08:39

Witam.Czy powstała ta modelarnia?Pozdrawiam

cytat

reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat