metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
~ania181814.09.2010 17:11

Witam mam pewien problem. Muszę wyrobić książeczkę sanepidowską a nie wiem jak się za to zabrać. Byłam w sanepidzie i kazano mi się udać do lekarza pierwszego kontaktu, że niby u niego mam ją sobie wyrobić. Wiecie może gdzie dostanę w piotrkowie taką książeczke, gdzie można ją kupić i czy wizyta u lekarza wystarczy?

K. K.15.09.2010 10:52

1. Książeczkę (koszt ok. 2 zł) kupisz w sklepie z artykułami biurowymi na ul. 3 Maja 5.
2. Wracasz do sanepidu i mówisz, że chcesz wyrobić książeczkę. Dostaniesz fiolkę oraz instrukcję, co i kiedy z nią zrobić ;) Koszt tego badania to chyba 50 zł, ale nie jestem pewna.
3. Po otrzymaniu wyników z sanepidu, idziesz z nimi do lekarza pierwszego kontaktu, który dokonuje odpowiednich wpisów w książeczce.

cytat

Piotrkowianin Piotrkowianin16.09.2010 11:21

W sklepie przy al. Armii Krajowej przy ul. Szkolnej taka książeczka kosztowała w ubiegłym roku 90 groszy.

cytat

ania1818 ania181816.09.2010 13:41

Dzieki juz wszystko wiem!

cytat

Mari ~Mari (Gość)07.03.2012 16:07

a co zrobić jeśli zagineła książeczka zdrowia i jak ja uaktualnić?

cytat

reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat