metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
~EARLOTH23.01.2013 13:31

ROZUMIEM ŻE NIE MOŻNA W NASZYM MIEŚCIE KARMIĆ GOŁĘBI.
ALE ZIMĄ W TAKI MRÓZ TO CHYBA MOŻNA?
PORADŻCIE CZY MÓGLBYM JE KARMIĆ W TAKI MRÓZ!CZY DOSTAL BYM MANDAT? PROSZE ODPOWIEDZCIE!

gołębiom mówimy stanowcze nie ~gołębiom mówimy stanowcze nie (Gość)28.01.2013 21:21

jak chcesz karmić ptaszki to kup sobie kanarka. ja mieszkam w czteropiętrowym bloku na 4 piętrze i dość mam gołąbków i tych co je dokarmiają. mam regularnie zas.ane wszystkie parapety, balkon i szyby.

cytat

żenada ~żenada (Gość)29.01.2013 14:49

karmniki wiesza sie na dzrewach i nie ma zasr...parapetów

cytat

tatabereta ~tatabereta (Gość)29.01.2013 15:42

Prosisz i masz http://www.piotrkow.pl/nasze-miasto/aktualnosci/zasady-dokarmiania-ptakow .Tylko że nikt tego nie przestrzega.Tym co moi sąsiedzi wywalają na trawnik można świnię nakarmić takie ilości !Trzeba dokarmiać ptaki ale gołębie ? To tak jakby dokarmiać szczury !

cytat

wujek dobra rada ~wujek dobra rada (Gość)30.01.2013 13:18

"golebiom-mowimy-stanowcze-nie" napisał(a):
jak chcesz karmić ptaszki to kup sobie kanarka. ja mieszkam w czteropiętrowym bloku na 4 piętrze i dość mam gołąbków i tych co je dokarmiają. mam regularnie zas.ane wszystkie parapety, balkon i szyby.



Dobrze, że krowy nie latają.

cytat

lit ~lit (Gość)31.01.2013 20:24

To miasto jest chore. Popatrz na Kraków. W tym mieście żyje się tylko dobrze lekarzom, nauczycielom i radnym oraz posłom. Możesz karmić tak żeby nikt nie zauważył bo ci zrobią fotkę. Najlepiej wieczorem wysyp co masz dać i masz spoko bo rano ptaki to zjedzą. Nie dawaj im tylko cały czas w tym samym miejscu bo się znorowią. Są wyznaczone miejsca w okresie od chyba 15 września do 15 marca ale nikt tych miejsc nie oznakowuje ani nie odgarnia śniegu. Jaka władza takie miasto.

cytat

reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat