Artykuły do tagu: smieci

Są pierwsze informacje w sprawie nowej stawki za śmieci
Czy obędzie się bez chociaż jednej podwyżki opłat w najbliższych miesiącach? Piotrkowscy urzędnicy zapowiadają, że najprawdopodobniej uda się utrzymać obecną stawkę za śmieci przez dwa kolejne lata.
Radomszczańskie stawki za śmieci
Radomszczańscy radni zdecydowali jak i ile mieszkańcy miasta będą płacili za odbiór śmieci. Stawki uzależnione będą od ilości osób zamieszkujących gospodarstwo domowe.
02.02.2013 11:21
W Radomsku o śmieciach
Radomszczańscy radni wciąż nie podjęli najważniejszej z tzw. uchwał śmieciowych Punkt dotyczący metody ustalania opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi oraz ustalenia wysokości tej opłaty, a także ustalenia stawki opłat za pojemnik po raz kolejny spadł z porządku obrad sesji.
Warszawska spółka przymierza się do budowy zakładu przetwarzającego śmieci na prąd i ciepło. Obiekt taki miałby powstać na terenie dawnej huty szkła "Kara"

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat