Artykuły do tagu: oprawki

Top 5 oprawek okularowych na lato, które zachwyciły Joannę Brodzik - teraz dostępne 90% taniej w KODANO Optyk!
Lato to idealny czas, aby odświeżyć swój wygląd i wyrazić swoją osobowość poprzez stylowe dodatki. Jednym z najbardziej rzucających się w oczy elementów mody są oczywiście okulary, które nie tylko chronią nasze oczy przed słońcem, ale również stanowią wyrazisty stylowy akcent. Poniżej 5 najmodniejszych oprawek, które zachwyciły Joannę Brodzik. Sprawdź i wybierz te idealne dla Ciebie, bo właśnie teraz w salonach KODANO Optyk wszystkie oprawki kupisz aż 90% taniej (przy zakupie pełnych okularów korekcyjnych). Przygotuj się na niezapomnianą modową przygodę!
Przepis na stylowy look! Wszystkie oprawki za 1 zł w KODANO Optyk!
Wiosenna promocja w salonach KODANO Optyk! Absolutnie wszystkie oprawki okularowe za 1 zł! Odwiedź salon i kup wymarzone oprawki!
Falujące ogrodzenie w parku Poniatowskiego
Kiedy będziemy mogli korzystać ze zrewitalizowanego parku im ks. Józefa Poniatowskiego w Piotrkowie? Termin zakończenia inwestycji upłynął 30 września.
Większość zdała poprawki
Poznaliśmy wyniki poprawkowego egzaminu maturalnego. Większość osób, które w Piotrkowie do poprawki podeszły, zdała, tym samym wzrosła zdawalność w Piotrkowie.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat