Planujesz zakup jachtu lub luksusowej łodzi, ale obawiasz się wysokich kosztów? Dowiedz się, co wpływa na ceny tych prestiżowych jednostek i poznaj atrakcyjne formy finansowania, które pozwolą Ci spełnić marzenie bez nadmiernego obciążenia budżetu.
Leasing samochodu nowego lub używanego wpływa na rozwój firmy, zapewnia wyższy komfort jazdy i pozwala na oszczędności. Z tej opcji chętnie korzysta wielu przedsiębiorców, którzy chcą m.in. obniżyć wartość należności podatkowych i zainwestować w rozwój biznesu. Każdy z nich staje jednak przed trudnym wyborem: jakie auto wybrać, aby leasing się opłacił?
Planujesz wziąć leasing na nowy samochód dla swojej firmy? A może chcesz pokryć koszty zakupu nowoczesnych maszyn przemysłowych, produkcyjnych lub gastronomicznych i ograniczyć koszty początkowe związane z taką inwestycją? Propozycja mLeasing to wysoce atrakcyjna oferta, skierowana zarówno do przedsiębiorców z sektora MŚP, jak i dużych firm międzynarodowych. Sprawdź, na jaki cel możesz przeznaczyć finansowanie w mLeasing.
Inflacja w Polsce rośnie z miesiąca na miesiąc. Według odczytów GUS, w październiku bieżącego roku wyniosła aż 17,9%.
W artykule wyjaśniamy, jaki wpływ ma inflacja na koszty leasingu. Podpowiadamy również, jakie decyzje podejmować w obecnej sytuacji rynkowej, aby finansowanie było jak najkorzystniejsze.
Leasing samochodu dla nowo powstałej działalności gospodarczej to doskonała alternatywa dla jego zakupu, która ma wiele zalet. Poznaj wszystkie możliwości oraz korzyści, jakie płyną z tej formy finansowania pojazdu!
Jedna piąta przedsiębiorców rozważa nabycie samochodu o napędzie elektrycznym, przy czym aż 90 proc. z nich deklaruje, że jak „elektryk” to w leasingu lub wynajmie długoterminowym – wynika z badań przedstawionych w najnowszym raporcie PKO Leasing.
Prowadzisz firmę i potrzebujesz nowego samochodu albo poszukujesz sprawdzonego modelu poleasingowego? Teraz jest to prostsze niż myślisz – skorzystaj z oferty mAuto.pl z gwarancją pochodzenia samochodu oraz jego sprawności technicznej. A do tego ubezpieczenie, karta paliwowa, serwis i wiele więcej – wszystko w jednej, wygodnej do spłaty, miesięcznej racie.
Leasing finansowy i leasing operacyjny to dwa najpopularniejsze rodzaje leasingu. Każdy z nich ma swoje plusy i minusy, które zależą od wielu czynników. Pomimo wielu różnic, zawierają także cechy wspólne. Jedną z nich jest brak angażowania pełnej kwoty na przedmiot leasingu. Podstawowymi warunkami obu form finansowania jest wpłata własna i okres leasingu. Istnieje duża dowolność w doborze tych właściwości, więc możliwe jest dopasowanie finansowania do osobistych potrzeb.
28,2 mln zł netto zysku za 2020 rok odnotowała Grupa Masterlease po przejęciu przez PKO Leasing. Systematyczny wzrost biznesu i sprzedaży samochodów nowych i używanych raportuje również platforma Automarket.pl – należąca do PKO Leasing.
Samochód jest niezbędny praktycznie w każdej firmie. Nawet jeśli prowadzimy jednoosobową działalność, to trudno się bez niego obejść. Szczególnie w czasie pandemii, kiedy to inne sposoby przemieszczania się stanowią zagrożenie dla zdrowia. Nie zawsze jednak opłaca się taki samochód kupować na własność. Nie zawsze też mamy takie możliwości finansowe. Dlatego idealną odpowiedzią na potrzeby wielu przedsiębiorców jest leasing, który teraz możemy wziąć bez wychodzenia z domu.