Artykuły do tagu: folklor

Weekend pełen folkloru w Piotrkowie
XIV Ogólnopolski Festiwal Folkloru Miejskiego przyciągnął tłumy słuchaczy do piotrkowskiego Amfiteatru w parku im. św. Jana Pawła II. Pierwszy dzień składał się z dwóch tur przesłuchań, w których zaprezentowało się 17 kapel.
Kapele podwórkowe znów zagrają w Piotrkowie
W najbliższy weekend w Piotrkowie zaprezentują się kapele podwórkowe z całej Polski na XIV Festiwalu Folkloru Miejskiego.
Kapela Spod Dębu wygrywa XIII Festiwal Folkloru Miejskiego
12.000 złotych i tytuł najlepszego zespołu uzyskała piotrkowska Kapela Spod Dębu w zakończonym w niedzielę Festiwalu Folkloru Miejskiego, który przez dwa dni odbywał się w Amfiteatrze Miejskim w Piotrkowie.
Festiwal Folkloru Miejskiego rozpoczęty
22 kapele podwórkowe biorą udział w XIII edycji Ogólnopolskiego Festiwalu Folkloru Miejskiego jaki odbywa się w piotrkowskim amfiteatrze. W sobotnie popołudnie odbyło się oficjalne rozpoczęcie imprezy z udziałem przedstawicieli władz miasta.
Kolejny Festiwal Folkloru Miejskiego już wkrótce
W sobotę i niedzielę (20/21 maja) w piotrkowskim Amfiteatrze Miejskim odbędzie się trzynasta edycja Ogólnopolskiego Festiwalu Folkloru Miejskiego.
Wyniki Festiwalu Folkloru Miejskiego
Kapela Spod Dębu otrzymała Grand Prix XII Ogólnopolskiego Festiwalu Folkloru Miejskiego, który odbył się w weekend w Piotrkowie.
Festiwal kapel podwórkowych już w ten weekend
Przez najbliższy weekend w Piotrkowie będzie rozbrzmiewać muzyka kapel podwórkowych. Do miasta przyjadą kapele z całej Polski, aby wziąć udział w konkursowych przesłuchaniach.
Zespół z Ukrainy pierwszy w Przeglądzie Kapel Podwórkowych
W miniony weekend w Piotrkowie odbył się 11. Ogólnopolski Festiwal Folkloru Miejskiego, podczas którego wystąpiło 30 kapel z Polski i Ukrainy.
Trwa Ogólnopolski Festiwal Folkloru Miejskiego
W sobotę (23 maja) w Piotrkowie rozpoczął się 11. Ogólnopolski Festiwal Folkloru Miejskiego. Przegląd zespołów potrwa do niedzieli.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat