Advertisement

Artykuły do tagu: RynekTrybunalski

Piotrkowianie wspólnie pożegnają prezydenta Gdańska
W sobotę w samo południe piotrkowianie spotkają się w Rynku Trybunalskim, by wspólnie pożegnać Pawła Adamowicza. Tego dnia bowiem odbędzie się pogrzeb tragicznie zmarłego prezydenta Gdańska.
11. miejska wigilia w Piotrkowie Trybunalskim
Tradycyjnie kilka dni przed Wigilią Bożego Narodzenia zorganizowano przedświąteczne spotkanie w Rynku Trybunalskim, piotrkowianie mogli wysłuchać w niedzielę kolęd w wykonaniu członków Miejskiej Orkiestry Dętej oraz chóru Gloria de Dios, przygotowano też świąteczny poczęstunek.
Kiermasz Bożonarodzeniowy w Rynku Trybunalskim
Jeśli nie kupiliście jeszcze bombek, stroików lub innych ozdób świątecznych, możecie to zrobić w Rynku Trybunalskim. W sobotę rano rozpoczął się tam jarmark świąteczny. Bożonarodzeniowe dekoracje będzie można nabyć również w niedzielę, później rozpocznie się tam wigilia miejska.
W niedzielę miejska wigilia
Na przedświąteczne spotkanie w Rynku Trybunalskim zapraszają mieszkańców władze Piotrkowa. W niedzielę (16 grudnia) będzie wspólne kolędowanie, poczęstunek i niespodzianki.
Piotrków wkroczył w przedświąteczny czas
Punktualnie o godz. 18.00 w Rynku Trybunalskim rozbłysła miejska choinka. W czwartkowy wieczór na naszej Starówce zapanował świąteczny nastrój.
Mikołajki w Rynku Trybunalskim
6 grudnia w Rynku Trybunalskim rozbłyśnie miejska choinka. Władze Piotrkowa zapraszają mieszkańców na Starówkę.
Dlaczego taksówką nie wjedziemy na Rynek?
W Piotrkowie taksówki nie mogą wjechać na płytę Rynku Trybunalskiego. W większości dużych miast nie ma tego problemu, ponieważ kierowców taksówek nie obowiązuje zakaz wjazdu do samego centrum. Dlaczego więc taki przywilej nie występuje w trybunalskim grodzie?
Trochę mydła i wody, a tyle radości
W samo południe w Rynku Trybunalskim rozpoczął się Bubble Day, czyli Dzień Baniek Mydlanych. Na piotrkowską Starówkę przyszły całe rodziny.
Bańki mydlane w Rynku Trybunalskim
Bubble Day, czyli Dzień Baniek Mydlanych odbędzie się w najbliższą niedzielę 19 sierpnia w Rynku Trybunalskim. Początek zabawy w samo południe.
W weekend Biesiada Trybunalska
W tym roku Biesiada Trybunalska potrwa aż 3 dni. Wieczorami koncerty i potańcówka pod gwiazdami, a w ciągu dnia jarmark, zabawy dla dzieci, konkursy dla dorosłych, prezentacje sportowych drużyn Piotrkowianina i Piotrcovii. Zapowiada się weekend pełen atrakcji, oby pogoda dopisała.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat