Advertisement

Zacięta rywalizacja w I lidze

OSiR Poniedziałek, 24 stycznia 202222473
W sposób niezwykle wyrównany przebiega rywalizacja w Amatorskiej Halowej Lidze Piłki Nożnej. Zwłaszcza w I lidze.
Czarni-Fajansiarze Czarni-Fajansiarze

Jedynie dwa zespoły w najwyższej klasie rozgrywkowej dość wyraźnie dominują nad resztą stawki. To Barwil Omega i Prym Galeria Wnętrz, co dla znających specyfikę osirowskich zmagań nie stanowi większego zaskoczenia. W ośmiu dotychczas rozegranych kolejkach prowadzący Barwil punkty stracił tylko raz (remis z Eko Lukiem), a Prym Galeria dwukrotnie (remis z KSTR Flexipal, porażka ze Starówką).

Pierwszą rundę kończy właśnie mecz lidera z wiceliderem. To spotkanie odbędzie się  w najbliższą sobotę o godzinie 11.00. Niezależnie od wyniku i tak wiadomo, że dwa pierwsze miejsca zajmą właśnie te zespoły.

Na razie za nimi w tabeli wyjątkowy ścisk. Różnica  między trzecim LZS Sulejów, a ostatnim FCC Environment wynosi zaledwie sześć punktów.

W II lidze także wyraźne prowadzenie dwójki, którą tworzą  Rol Best i Emik Brudaki. Kolejne drużyny - WKS Proszenie i DSP -  tracą do lidera i wicelidera siedem punktów. W tej klasie rozgrywkowej rozpoczęła się już runda rewanżowa.

Przypominamy, że mecze AHLPN rozgrywane są w weekendowe poranki w hali Relax.

 

 

 

 


Zainteresował temat?

2

4


Advertisement
Advertisement

Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ziommm ~Ziommm (Gość)25.01.2022 12:03

Sędzia Waldek jest kwintesencją organizacji. To już lepiej geac bez niego, chłopaki sami posedziuja.

40


Daniel EL ~Daniel EL (Gość)24.01.2022 17:50

I co spikera już nie ma?

40


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat