Advertisement

Zaatakowali nożem taksówkarza

Strefa FM Środa, 09 marca 202221
Do brutalnego ataku na taksówkarza doszło w nocy w Uszczynie w gminie Sulejów. Napastnicy zaatakowali kierowcę nożem.
Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay.com / emkanicepic Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay.com / emkanicepic

Według naszych nieoficjalnych informacji, grupa mężczyzn zamówiła taksówkę w okolice punktu gastronomicznego przy ul. Roosevelta w Piotrkowie. Stamtąd taksówka pojechała do Uszczyna Po dotarciu na miejsce, pasażerowie zażądali od kierowcy pieniędzy. Wtedy pomiędzy mężczyznami wywiązała się awantura. Kierowca zaczął stawiać opór, a jeden z napastników wyciągnął nóż i chciał mężczyźnie poderżnąć gardło. Kierowca próbował wydostać się z pojazdu, wtedy jeden z pasażerów zranił go w twarz. Taksówkarz uciekł z samochodu. Wtedy napastnicy podjęli nieskuteczną próbę pościgu za mężczyzną. Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, taksówka została zdemolowana.

 

Napastnicy w środę rano zostali zatrzymani. Czekamy na szczegółowe informacje od oficera prasowego piotrkowskiej policji.


Zainteresował temat?

10

2


Advertisement
Advertisement

Komentarze (21)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)09.03.2022 14:57

Bo taxi jest zbyt drogie i może to ich zirytowało

428


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat