artykuł sponsorowany

Wyprzedaże w pigułce - wielkie święto zakupów w Focus Mall!

Środa, 24 listopada 2021 631
Promocje, przeceny i wyprzedaże to magiczne słowa, które przyciągają jak magnes. Trudno się dziwić, każdy z nas chce kupić korzystnie i oszczędzić. Czarny Piątek (ang. Black Friday), który celebrowany jest już weekendowo, odbywa się tylko raz w roku i jest świetną okazją do zrobienia zakupów bez nadmiernego obciążenia portfela. Obniżki cen w Focus Mall w Piotrkowie mogą wynosić nawet kilkadziesiąt procent. To też doskonały moment na zakup prezentów bożonarodzeniowych. Wybierając się do galerii samodzielnie czy z bliskimi w piątek 26-ego oraz w sobotę 27-ego listopada możemy zyskać naprawdę dużo.

Od kilku lat w Polsce coraz większą popularnością cieszy się, znana od lat w USA, tradycja specjalnego dnia, zwanego największym świętem zakupów. Odbywa się w czwarty piątek każdego listopada, czyli tuż po amerykańskim Święcie Dziękczynienia. W tym roku przypada 26 listopada ale atrakcyjne ceny będą na nas czekać również w sobotę 27-ego. Na zakupy do galerii warto wybrać się osobiście, dzięki temu oglądając interesujące nas produkty w sklepie dokonamy najwłaściwszych wyborów.

 

W ten wyjątkowy weekend możemy popuścić wodzę fantazji i pozwolić sobie na prawdziwe zakupowe szaleństwo nie nadwyrężając zbytnio kieszeni. W piotrkowskim Focus Mall będzie można kupić produkty w wyjątkowo korzystnych cenach. Sklepy przygotowały specjalne oferty - obniżki cenowe od -20% do nawet -80% oraz inne promocje zakupowe.

 

Informacje o obniżkach znajdziemy na stronie internetowej i na profilu galerii na Facebooku. W czasie trwania akcji, na witrynach salonów będą umieszczone specjalne plakaty z informacją o promocji w danym sklepie. Jeśli nie jesteśmy pewni jaka jest cena promocyjna danej rzeczy, nie wstydźmy się zapytać. W każdym sklepie możemy też poprosić o poradę. Często okazuje się to bardzo pomocne, jako że sprzedający znają produkty swoich marek i mogą nam doradzić najlepsze rozwiązanie, dopasowane do naszych indywidualnych potrzeb. Bezpośredni kontakt ze sprzedawcą to nie jedyna zaleta zakupów stacjonarnych. Korzystając ze wszystkich naszych zmysłów w sklepie można dobrze poznać jakość produktu, przymierzyć odzież i obuwie.

 

Zakupy w Focus Mall w ostatni weekend listopada to nie tylko promocje cenowe w sklepach, ale także możliwość do zgromadzenia większej liczby punktów w programie SEZAM. Tylko w piątek 26 listopada punkty z każdego paragonu za min. 30 zł będą naliczanie podwójnie (np. paragon za 50 zł = 100 punktów). Dzięki podwajaniu punktów będzie można szybciej odebrać upragnioną nagrodę.

Przypominamy zatem, święto zakupów jest tuż tuż!

 

 

 


Zainteresował temat?

0

1


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat