Advertisement
Przegląd lodowych trendów na lato 2022
Rozpoczęło się kalendarzowe lato i wakacje. W ciągu tych 93 najbardziej słonecznych dni w roku, Polacy chętnie sięgają po mroźne przysmaki w różnych odsłonach i formatach. Wyjątkowe połączenia smakowe tegorocznej lodowej oferty nie tylko pobudzają zmysły, ale również przyciągają konsumentów, którzy poszukują nowości na sklepowych półkach. Innowacyjne i nietuzinkowe rozwiązania, w wartej 3,35 mld złotych kategorii lodowej [1], są zatem na wagę złota. O trendach w sezonie 2022 i lodowej ofercie opowiada firma Wedel.
Co warto wiedzieć przed zakupem butów ortopedycznych dla dziecka?
Poszukując butów dla pociechy należy kierować się przede wszystkim jej zdrowiem i wygodą. Kondycja stóp wpływa na zdrowie całego organizmu. Odpowiednie ułożenie nóg będzie wiązało się z zachowaniem właściwej postawy ciała. Umożliwi też prawidłowy rozwój i pozwoli skorygować niektóre wady. Chcąc zadbać o komfort swoich dzieci, wiele osób wybiera dla nich buty profilaktyczne lub ortopedyczne. Co warto o nich wiedzieć?
Kiedy warto kupić odkurzacz automatyczny?
Odkurzacz automatyczny, zwany także robotem sprzątającym, to rozwiązanie zdobywające coraz większą popularność. Mowa o tzw. odkurzaczu samojezdnym, który samodzielnie sprząta mieszkanie. Sprawdzamy, czy warto zainwestować w takie urządzenie. Poznaj jego plusy i minusy!
Zapraszamy na zawody Malutkie Run&Bike 2022
Malutkie Run&Bike 2022, to rodzinny piknik biegowo-rowerowy, który odbędzie się w niedzielę 26 czerwca w Malutkich koło Radomska. Będzie rodzinnie i sportowo a do tego z dużą ilością atrakcji - nie tylko dla najmłodszych.
Jak kreuje się dzisiejszy świat e-commerce kobiet i mężczyzn?
Zawsze były i zawsze będą pewne zauważalne różnice w postępowaniu przedstawicieli obu płci. Kobiety i mężczyźni mają bowiem odmienne podejście do wielu tematów dotyczących życia codziennego. Jak to wygląda w świecie zakupów? Na których polach jest najwięcej różnic i czy w ogóle istnieją cechy wspólne? Na tego typu pytania udzielimy odpowiedzi w niniejszym artykule. Będziemy posiłkować się wynikami badań pochodzącymi z raportu Mr. & Mrs E-commerce opracowanego przez Izbę Gospodarki Elektronicznej. Dowiemy się, czy pewne powszechne stwierdzenia nadal przodują, czy może odchodzą w zapomnienie.
Ubezpieczenie samochodu a data rejestracji auta
Jeśli kupujesz używane auto, zweryfikuj ważność OC – w Polsce ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej (dla posiadaczy pojazdów mechanicznych) jest nierozerwalnie związane z pojazdem, nie z kierowcą, więc jeśli poprzedni właściciel miał aktualną polisę, nie musisz się o to martwić do czasu jej wygaśnięcia. Natomiast gdy kupujesz nowy samochód, masz obowiązek nabycia ubezpieczenia najpóźniej w dniu rejestracji pojazdu. Jakie konsekwencje grożą za ubezpieczenie samochodu po rejestracji?
Zapraszamy na Jarmark Cysterski na Podklasztorze
Na prawdziwie cysterską ucztę dla duszy i ciała zapraszają w sobotę 25 czerwca - samorząd Powiatu Piotrkowskiego oraz Hotel Podklasztorze. We współpracy z Miejskim Ośrodkiem Kultury w Sulejowie zorganizowane zostaną dla uczestników wydarzenia warsztaty z plecenia wianków oraz tworzenia lampionów, które będą puszczane na wodę. Na błoniach klasztoru powstanie wioska rycerska, której rycerze poprowadzą kurs strzelania z łuku. Gwiazdą wieczoru będzie Zespół Oreada.
Rusza kampania edukacyjna: Szanuj zdrowie, badaj nerki   
Nowotwór nerki często rozwija się w ukryciu, nie dając żadnych objawów. Niestety, aż 1/3 pacjentów trafia do lekarza w stadium przerzutowym [1]. Tymczasem, jak twierdzą eksperci, wcześnie wykryty nowotwór nerki ma dobre rokowania i daje szansę na całkowite wyleczenie. „Szanuj zdrowie, badaj nerki” to kampania, która ma na celu m.in. zachęcić Polaków do wykonywania regularnych badań.
Pap 
Amazon Prime Day po raz pierwszy w Polsce 12 i 13 lipca
Coroczne światowe wydarzenie, Amazon Prime Day, po raz pierwszy odbędzie się w Polsce i umożliwi klientom Prime dostęp do tysięcy produktów w jeszcze bardziej atrakcyjnych cenach.
Konsolidacja chwilówek - dlaczego warto skorzystać z takiego rozwiązania?

Brak rozwagi podczas zaciągania chwilówek może doprowadzić do poważnych kłopotów. Powstałe w ten sposób długi mogą być bowiem trudne do spłaty. Jak poradzić sobie w takiej sytuacji? Doskonałym rozwiązaniem jest konsolidacja chwilówek - https://splatakredytow.pl/kredyt-na-splate-chwilowek/. Dlaczego warto po nie sięgnąć? Na to pytanie odpowiadamy w poniższym artykule.

Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat