Warsztaty Lego wracają do piotrkowskiej Mediateki

Piątek, 01 marca 20240
209 kilogramów klocków Lego będzie znów dostępne dla chętnych na kreatywne spędzanie czasu. Mediateka 800-lecia w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza na rodzinną warsztatownię z klockami Lego.
Fot. Mediateka 800-lecia Fot. Mediateka 800-lecia

Pracownicy mediateki przygotowali kolejną już edycję kreatywnych warsztatów z wykorzystaniem klocków Lego. Przez cały marzec chętni na naukę przez zabawę, będą mogli korzystać z 209 kilogramów klocków. Do dyspozycji są zestawy tematyczne, opracowane przez specjalistów i zestawy mieszane, które można układać według własnych pomysłów. 

 

Podczas ostatnich ferii zimowych dzięki współpracy z Centrum Nauki Kopernik i Fundacji LEGO mieliśmy uruchomioną "LEGOtekę". Teraz ponownie zapraszamy na zajęcia do naszej warsztatowni. Będzie można budować, konstruować i dobrze się bawić całymi rodzinami. Ze względu na duże zainteresowanie podczas ostatniej akcji i ograniczoną liczbę stołów, polecamy zrobić rezerwację. Kontakt znajdą Państwo na naszej stronie internetowej oraz facebooku mediateki - zachęca Agnieszka Kitowska z Mediateki 800-lecia w Piotrkowie.

 

Rodzinna warsztaownia Lego będzie otwarta w marcowe piątki od 15:00 do 20:00 i soboty od 10:00 do 18:00. Pierwsze zajęcia odbędą się już 1 marca.

 

 

POLECAMY


Zainteresował temat?

4

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat