artykuł sponsorowany

W kinie Helios nie tylko nowości filmowe

Czwartek, 13 czerwca 2024
Kino Helios w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza na premiery filmowe. "W głowie się nie mieści 2" najnowsza produkcja Disneya i Pixara pozwoli nam podejrzeć co dzieje się w umyśle nastoletniej Riley. Dla fanów seriali na podstawie książek George’a R.R. Martina premierowy odcinek już 2. sezonu "Ród Smoka" - uwaga liczba miejsc ograniczona! Fani reprezentacji Polski w piłce nożnej niech szykują się na mecz "UEFA Euro 2024: Polska - Holandia" na wielkim ekranie. Kino konesera uraczy nas thrillerem psychologicznym "Do granic". Kultura dostępna zachwyci nas filmem "Zielona Granica". Specjalnie dla najmłodszych Filmowe Poranki "Barbapapa, cz. 1".

PREMIERY

 

W głowie się nie mieści 2. W filmie „W głowie się nie mieści 2” produkcji Disneya i Pixara ponownie będziemy mogli podejrzeć, co się dziele w umyśle nastoletniej już Riley. W kwaterze głównej trwa remont, aby przygotować miejsce dla zupełnie nowych emocji! Radość, Smutek, Gniew, Strach i Odraza, od dawna sprawnie działające razem, nie wiedzą, co sądzić o pojawieniu się Niepokoju, a w dodatku wygląda na to, że nowych gości będzie przybywać. „W głowie się nie mieści 2” w reżyserii Kelseya Manna i produkcji Marka Nielsena będzie można zobaczyć tylko w kinach od 12 czerwca 2024 roku.

 

 

Ród Smoka - premierowy odcinek 2. sezonu. Porywający serial powstał na podstawie książki George’a R.R. Martina “Ogień i krew” i skupia się na wydarzeniach, które miały miejsce 200 lat przed tymi przedstawionymi w „Grze o tron”. „Ród smoka” opowiada historię rodu Targaryenów. Spektakularna opowieść zgromadziła przed ekranami rzesze fanów. To właśnie z myślą o nich sieć kin Helios przygotowała propozycję nie do odrzucenia – bezpłatny pokaz pierwszego odcinka 2. sezonu „Rodu smoka” na dużym ekranie.

 

 

POZOSTAŁY REPERTUAR

 

Kino Helios zaprasza również na pozostałe kinowe hity na wielkim ekranie. Z cyklu Helios na Scenie napisana przez Tima Price’a i wyreżyserowana przez Rufusa Norrisa (Small Island, Makbet) doskonała sztuka została nagrana na żywo w National Theatre w Londynie "NYE". Fani reprezentacji Polski w piłce nożnej niech szykują się na mecz "UEFA Euro 2024: Polska - Holandia" na wielkim ekranie. Kino konesera uraczy nas thrillerem  psychologicznym "Do granic". Kultura dostępna zachwyci nas filmem "Zielona Granica". Specjalnie dla najmłodszych Filmowe Poranki "Barbapapa, cz. 1". Warto również zobaczyć tytuły, które są na ekranie już od jakiegoś czasu: "Bad Boys: Ride or Die", "Garfield", "Basia. Jestem w sam raz", "Istoty fantastyczne", "Furiosa: Saga Mad Max", "The Watchers", "Jurek Maskonurek: Misja Puffinów" oraz "Puchatek: Krew i miód 2".

 

POLECAMY


Zainteresował temat?

0

0


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat