Advertisement

Utrudnienia na węźle Piotrków Trybunalski Zachód

ePiotrkow Środa, 23 listopada 20222
W środę i czwartek kierowcy poruszający się przez węzeł Piotrków Trybunalski Zachód mogą napotkać utrudnienia. Prace będą wykonywane przez Generalną Dyrekcję Dróg i Autostrad.
Fot. www.a1a-tuszyn.pl Fot. www.a1a-tuszyn.pl

Roboty będą związane z naprawą skarp. 

Dziś i jutro w ciągu dnia kierowcy napotkają ograniczenia w ruchu na węźle Piotrków Trybunalski Zachód. Do godzin wieczornych zamknięta będzie łącznica dla kierunku Gdańsk – Warszawa, zaś na łącznicy dla kierunku Warszawa – Katowice zostanie wprowadzone ograniczenie do jednego pasa - informuje Maciej Zalewski z Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad. 

Prace powinny zakończyć się około godziny 18.00. W czwartek będą kontynuowane w godzinach: 6.00-18.00.

Kierowcy jadący autostradą A1 od strony Łodzi, chcący skręcić w kierunku Warszawy, będą musieli dojechać do węzła Piotrków Trybunalski Południe, tam zawrócić i kontynuować podróż drogą ekspresową S8. W godzinach wieczornych i w nocy ruch będzie się odbywał bez ograniczeń - dodaje Maciej Zalewski. 

 

 


Zainteresował temat?

1

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

go?ć_ela ~go?ć_ela (Gość)23.11.2022 17:07

Ile razy można to poprawiać?Zobaczcie jak marnie wykonano skarpy na A1 na węźle Piotrków południe, widać to z kładki na ul.Słowackiego.Dziennikarze to temat dla was jakie niedoróbki są puszczane przez GDDKiA.

60


Kareen ~Kareen (Gość)23.11.2022 12:05

Ja besproblu przejechałam

03


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat