Ukradli telefony z firmy kurierskiej

Policja KMP Piotrków Sobota, 04 sierpnia 20184
Zatrzymano dwóch mężczyzn podejrzanych o kradzież paczki z magazynu firmy kurierskiej w Piotrkowie. W przesyłce znajdowały się cztery telefony komórkowe, których łączna wartość wynosi około 18 tys. zł. Za ten czyn mogą otrzymać karę nawet do 5 lat pozbawienia wolności
KMP PiotrkówKMP Piotrków

W środę, około godziny 13.00 dyżurny piotrkowskiej komendy otrzymał zgłoszenie o kradzieży czterech telefonów komórkowych. Policjanci udali się na miejsce zdarzenia i ustalili, na podstawie kamer z monitoring, że jednym z podejrzanych jest 25-letni piotrkowianin. Policjanci najprawdopodobniej znaleźli także drugiego sprawcę, którym okazał się mieszkaniec powiatu opoczyńskiego. Mężczyźni wzięli paczkę i wyciągnęli z niej telefony. Gdy pracownicy magazynu chcieli dostarczyć przesyłkę, zauważyli że paczka jest rozerwana i pusta. Złodzieje trafili do policyjnej celi. Podczas przeszukań ich miejsc zamieszkania, funkcjonariusze odzyskali część skradzionego towaru. 

POLECAMY


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (4)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)04.08.2018 21:23

Jak to z jakiej firmy? Za 18 tysięcy to pewnie jakieś wypasione szajsungi albo ajfony.:-)

10


gość ~gość (Gość)04.08.2018 11:55

Słabo płacą to chłopaki chcieli sobie dorobić. Szkoda tylko że za 4 telefony 5 lat a posłowie kradną miliony i w zawieszeniu dostają.

102


gość ~gość (Gość)04.08.2018 11:22

Z jakiej firmy?

10


gość ~gość (Gość)04.08.2018 11:04

Super 18 tyś. Drogą nie chodzi. Brawo wy

20


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat