Tysiące ludzi na pierwszych urodzinach Focus Mall

Strefa FM Poniedziałek, 15 listopada 201023
Ponad 31 tysięcy osób odwiedziło Focus Mall w dniu urodzin.
fot. Ł. Nowakfot. Ł. Nowak

Dla tych, którzy w sobotę zjawili się w galerii atrakcji nie brakowało. Mistrzem ceremonii był  znany konferansjer i prezenter telewizyjny - Krzysztof Ibisz. Chwilę nerwowego oczekiwania można było zauważyć podczas ogłaszania imienia i nazwiska zwyciężczyni samochód osobowy. Jedną z oczekujących była pani Joanna: - Niestety nie udało mi się wygrać auta, ale cóż i tak nie żałuję że się do Galerii wybrałam. Było naprawdę dużo atrakcji.

Najszczęśliwszą osobą tego dnia była na pewno pani Joanna Ziomek z Piotrkowa, która wygrała Forda Focusa.

 

Po losowaniu przyszedł czas na koncert zespołu Łzy.

 

Łącznie w sobotę i niedzielę jubilata czyli galerię Focus Mall odwiedziło ponad 65 tysięcy osób.

POLECAMY


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (23)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Aman Amanranga15.11.2010 12:02

Z tego co pamiętam to była pani Joanna Ziomek. A poza tym to wielka chała. Tak tłoczno, że ludzie się prawie tratowali. Gdyby coś się stało to aż strach pomyśleć. Jedno jest pewne, że z tego konkursu zostali już na początku wyeliminowani ludzie na wózkach ponieważ prowadzący powiedział, że po wyczytaniu osoba wyczytana ma tylko 2 minuty, żeby dotrzeć do sceny. Więc ktoś na wózku nie miałby szans. Po wyczytaniu nazwiska Focus Mall zaczął pustoszeć. Kolejna ciekawa rzecz. Zarówno w sobotę jak i niedzielę ochroniarze kazali kierowcą łamać przepisy ruchu drogowego każąc wyjeżdżać ludziom wjazdem od ul. Słowackiego. Wiele osób zmuszonych tym faktem przejeżdżało na Słowackiego przez podwójną ciągła linię. Brawo organizacja w Focus Mall. Ale najważniejsze, że pokazał się pan dyrektor FM w towarzystwie prezentera pana Krzysztofa Ibisza, który serią zdartych dowcipów o tym jak pomylono go w Piotrkowie z Chołowczycem rozbawiał publiczność. Losowanie odbyło się około 17.10 a po losowaniu większość ludzi rozeszła się. Natomiast koncert zespołu Łzy był o 19.

00


wygrana ~wygrana (Gość)15.11.2010 11:42

To nagrodę nie wygrał nikt z Urzędu Miasta i jego instytucji albo z żadnego Komitetu Wyborczego? No, to jest poważny błąd organizatorów i właścicieli "F.M.", bardzo poważny. W "Hipernowej" nie tak bywało.

00


klet ~klet (Gość)15.11.2010 11:42

Nie wiem czym się Ci ludzie podniecają, że FM mają ?! Czy jak ?

00


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat