Trwają poszukiwania zaginionego mieszkańca gm. Łęki Szlacheckie

Policja KMP PiotrkówRegion Środa, 15 września 20211
Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim poszukują zaginionego Mirosława Andersa. Ostatni raz widziany był 9 września, kiedy to około godziny 22:00 wyszedł z domu na terenie gminy Łęki Szlacheckie. W poszukiwania włączyła się już służby leśne Nadleśnictwa Piotrków. Z mężczyzną może być utrudniony kontakt słowny.

Zaginiony Mirosław Anders ma 42 lata (ur. 1979 r.) jest mieszkańcem Antonielowa w gminie Łęki Szlacheckie. Z domu wyszedł w czwartek (9 września) około 22:00, a z informacji opublikowanej w mediach społecznościowych Nadleśnictwa Piotrków, że niedługo później był widziany w Tomawie. 

 

Mężczyzna mierzy 190 cm wzrostu  i waży około 120 kg. Włosy ma krótkie i szpakowate. Cechuje się ponadto owalną twarzą, szerokim nosem oraz lekko odstającymi uszami. 

 

Zaginiony był ubrany w: koszulkę typu polo koloru żółtego, kamizelkę odblaskową koloru pomarańczowego, spodnie dresowe koloru granatowego, a na głowie miał czapkę z daszkiem koloru szarego. W dni zaginięcia miał na sobie buty sportowe.

 

Wszystkie osoby mogące pomóc policji w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego  proszone są o kontakt z policjantami z Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim przy ul. Szkolnej 30/38, telefonicznie pod numerem 47 846-94-21, 47 846-13-00 lub alarmowym 112.

POLECAMY


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

go?ć_aaa ~go?ć_aaa (Gość)15.09.2021 16:33

Mieszkaniec Antonielowa, nie Antoniowa.

40


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat