Advertisement

Święta Bożego Narodzenia nas stresują?

Strefa FM Niedziela, 23 grudnia 201216111
Według psychiatrów Święta Bożego Narodzenia są jednym z najbardziej stresujących wydarzeń w życiu człowieka. - Możemy ten stres zminimalizować, wszystko zależy od naszego podejścia - mówi Agnieszka Piątek, psycholog.

- Marzenia odbiegają od rzeczywistości i konfrontacja z nią nas boli. Boże Narodzenie to święta rodzinne. Pragniemy kogoś bliskiego, a okazuje się, że przez cały rok pracowaliśmy po to, żeby się nie udało. Warto zmienić nastawienie. Reklamy pokazują wszystko w superlatywach. Powinniśmy więc zrozumieć, że to świat iluzji, a łatwiej będzie nam przejść przez okres świąt – wyjaśnia Anna Piątek.

A zatem nie dajmy się zwariować, wszystko w naszych rękach.

(Strefa FM)


Zainteresował temat?

2

0


Advertisement
Advertisement

Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Kamil ~Kamil (Gość)24.12.2012 08:12

To jak, Agnieszka Piątek czy Anna Piątek, bo są dwie osoby wymienione w tekście? Swoją drogą tak jest ze wszystkimi świętami, ciągły brak czasu, dużo roboty, a to prowadzi do kłótni. Wrzućmy na luz trochę, przecież co roku się udaje mimo, iż słyszymy, że "nie wyrobię się".

00


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat