Świąteczny jarmark także w Piotrkowie

Poniedziałek, 21 listopada 20221
18 grudnia odbędzie się w tym roku Bożonarodzeniowy Jarmark w Rynku Trybunalskim. Miejski Ośrodek Kultury zachęca wystawców do przygotowania swoich stoisk.
Fot. pakwi Fot. pakwi

Jarmark Świąteczny odbędzie w ostatnią niedzielę przed świętami Bożego Narodzenia. Tego dnia w sercu piotrkowskiej Starówki będzie można zrobić ostatnie przedświąteczne zakupy oraz dokupić gwiazdkowe upominki.

Zapraszamy rzemieślników, twórców i artystów ludowych, producentów i sprzedawców żywności oraz artykułów dekoracyjnych do wystawienia swoich kramów – zachęcają do udziału w jarmarku pracownicy Miejskiego Ośrodka Kultury, organizator przedsięwzięcia.

Opłata za miejsce handlowe wynosi 10 zł za metr kwadratowy. Karta zgłoszenia dla wystawców do pobrania w załączniku poniżej.

Szczegółowe informacje pod numerem telefonu (44) 732 52 37 wew. 106 lub 107.

 

 

file=x

POLECAMY


Zainteresował temat?

2

4


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Sara ~Sara (Gość)21.11.2022 15:22

Czyli jak zawsze w rynku stanie 5 drewnianych budek.

70


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat