Studniówka Technikum TEB Edukacja. Tak bawili się tegoroczni maturzyści

Wtorek, 23 stycznia 20244
W Technikum TEB Edukacja nadszedł czas na Studniówkę 2024! Bal maturzystów odbył się 19 stycznia w Arboretum w Studziankach.

Ładuję galerię...

Jak nakazuje tradycja, to dyrekcja rozpoczęła studniówkę powitaniem wszystkich zebranych. W tym roku 120 osób bawiło się wspólnie podczas tego wyjątkowego wieczoru: uczniowie, rodzice, dyrekcja, nauczyciele, pracownicy szkoły oraz pozostali goście.


W swoim wystąpieniu, dyrektor technikum Robert Jędrych oraz dyrektor oddziału Beata Filipczak, życzyli maturzystom jak najlepszych wyników podczas egzaminu dojrzałości, wytrwałości w realizacji planów, a także mądrości życiowej i odwagi w pokonywaniu wszelkich trudności.


Po życzeniach wybrzmiał, tradycyjny polonez, na który wszyscy czekali. Uczniowie, po raz pierwszy, zdecydowali się na jednakowe stroje, które dodały wyjątkowej klasy temu wydarzeniu. Maturzystki w pięknych czarnych sukniach, przepasanych szeroką czerwoną wstęgą, wyglądały olśniewająco.


Po walcu i części oficjalnej można było już zacząć zabawę. W jej trakcie gości czekało wiele atrakcji, m.in. ścianka stworzona przez wykładowców szkoły policealnej TEB Edukacja z kierunku florystyki, fotobudka 360°. Nauczycielom zostały rozdane Oskary! Zabawa w cudownej atmosferze trwała prawie do świtu.

POLECAMY


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (4)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Dr maturzysta ~Dr maturzysta (Gość)24.01.2024 09:07

A jak tam dzień po było samopoczucie,? ja po swojej studniówce rok temu dwa dni z wyra nie mogłem wstać

11


go?ć_darek ~go?ć_darek (Gość)23.01.2024 12:46

DZieci się starzeją.teraz uśmiech zaraz poroblemy.i tak ma być co tylko ja i moja żona mamy je miec

20


gość1 ~gość1 (Gość)23.01.2024 11:33

Piękni młodzi ludzie, piękny bal.

30


go?ć_iga ~go?ć_iga (Gość)23.01.2024 11:21

Co to za szkoła? Pierwsze słyszę

12


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat