Advertisement

Śmiertelne potrącenie pieszego

PolicjaRadomsko Środa, 18 stycznia 20238
Radomszczańscy policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło 18 stycznia 2023 roku, kilkanaście minut po 6:00 na ul. Trytwa w Przedborzu. Niestety potrącony 78–latek w wyniku odniesionych obrażeń zmarł.
fot.: KPP w Radomsku fot.: KPP w Radomsku

Funkcjonariusze wstępnie ustalili, że kierująca samochodem terenowym marki Jeep 18 stycznia 2023 roku w godzinach porannych na ul. Trytwa w Przedborzu na przejściu dla pieszych potrąciła 78–latka.

Mężczyzna z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Życia jego niestety nie udało się uratować. Badanie 64–letniej kierującej na zawartość alkoholu w organizmie wykazało, że była trzeźwa - mówi asp. Agnieszka Kropisz z KPP w Radomsku.

 

Policjanci w obecności prokuratora wykonali czynności procesowe, które pomogą w ustaleniu dokładnych okoliczności tragicznego wypadku.

 

 

 


Zainteresował temat?

0

3


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (8)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

DDB ~DDB (Gość)30.01.2023 18:00

Obowiązkiem każdego kierowcy jest zachowanie szczególnej ostrożności w okolicach przejścia dla pieszych. Trzeba zwolnić i jechac z taką prędkością aby móc się zatrzymać w przypadku nagłego wtargnięcia na przejście pieszego.
Jeśli ktoś tego nie rozumie to proponuję odbyć powtórne szkolenie.

20


Miastowy2 ~Miastowy2 (Gość)19.01.2023 11:26

Od zmiany przepisów o 1/3 wzrosła ilość wypadków śmiertelnych na przejściach i po co było poprawiać coś co było dobre!. Sam dużo jeżdżę piesi dzielą się na tych bardzo ostrożnych czekają aż auto się zatrzyma ale jest druga grupa która ślepo zawija z chodnika wprost pod auto ale gdy ciemno to niestety pieszy przegrywa wchodząc na przejście jeszcze nie oświetlone. To wszystko wina mediów propaganda i wmawianie pieszym ,ze to oni maja pierwszeństwo doprowadziła do tego ,ze więcej ludzi na pasach ginie

44


? ~? (Gość)19.01.2023 18:43

Ja nie rozumię jak można dać sie potrącić na przejsciu??Gdzie to sie patrzą?W niebo??No bo jak jak?!

04


ja moher ~ja moher (Gość)19.01.2023 06:36

Winne jest państwo wprowadzając przepisy o pierwszeństwie na przejściach bez okresu przejściowego. Jest już obecnie kilkaset tysięcy wypadków w tym śmiertelnych nie licząc kalectwa. To ci, co tak bardzo agresywnie popierają ten przepis, ponoszą odpowiedzialność. Oczywiście, oni są poza zasięgiem odpowiedzialności.

34


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat