Advertisement

Sanepid prosi pasażerów pociągu o samoobserwację

ePiotrkow Wtorek, 16 listopada 202113
Piotrkowski Sanepid opublikował komunikat, w którym informuje o osobie zakażonej koronawirusem. Podróżowała ona pociągiem na trasie Piotrków - Łódź Fabryczna 10 oraz 12 listopada. Każdy, kto miał z nią kontakt powinien baczniej obserwować stan swojego zdrowia.

Pełna treść komunikatu:

 


Zainteresował temat?

1

1


Advertisement
Advertisement

Komentarze (13)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Sjhxhxhx ~Sjhxhxhx (Gość)16.11.2021 16:13

A jak ktoś jechał na gapę?
Też musi się obserwować?

50


miś bez ucha ~miś bez ucha (Gość)16.11.2021 22:45

A jeśli u kogoś NIE WYSTĄPIĄ wymienione objawy, to jest zobowiązany zgłosić do sanepidu, że przechodzi covid BEZOBJAWOWO i poddać się kwarantannie. A poza tym ma nosić maskę, trzymać dystans, dezynfekować się i na bieżąco łykać covid-propagandę.

30


piwożłop ~piwożłop (Gość)16.11.2021 19:04

No i pozamiatane. Żona dorwała się do komputra, przeczytała artykuł i powiedziała że od dzisiaj mam się samokontrolować w "tych sprawach" i że tak napisał sanepid i od dzisiaj żegnaj piwko z kolegami z pracy. Nie daruję dziadom.

30


Lakarz ~Lakarz (Gość)16.11.2021 16:27

I samobadanie piersi.

30


Gimbaza ~Gimbaza (Gość)16.11.2021 18:36

Ja sie obserwuje od tygodnia alkomatem i ponizej promila nie schodzi.

20


Alien ~Alien (Gość)16.11.2021 10:48

Czy dotyczy to tych co jechali w pierwszym, czy ostatnim wagonie, a może w całym składzie?. Czy maszynista i konduktor też się samoobserwują? Czy to konduktor? A może 8 obcy pasażer Nostromo? Tylko patrzeć, a będzie u nas jak w Chinach, tam jak w miejscowości portowej wykryją jeden przypadek zakażenia, to zamykają cały port (jajcarze ci dziennikarze). I u nas jak w Bzdziszewie wykryją wirusa to zamkną całą gminę, że o powiecie nawet nie wspomnę.

42


Andrzejmasztalerz ~Andrzejmasztalerz (Gość)16.11.2021 16:31

Odjazd z Piotrkowa był o 5.17. pociag miał 16 minut spóźnienia !!!

30


Dola ~Dola (Gość)16.11.2021 13:08

Ja tam byłam bo jechałem

22


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement