Advertisement
artykuł sponsorowany

„Rubinowe gody” w piotrkowskim MOKu

Środa, 29 grudnia 2021
Jesteście gotowi na dwie godziny świetnej zabawy? Zapewnią ją z pewnością aktorzy Waszych ulubionych seriali, którzy w niedzielę, 9 stycznia o godz. 17:00 wystąpią dla Was w komedii „Rubinowe gody”! Na spektakl zapraszamy do Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie Trybunalskim.

Ładuję galerię...

Na scenie będziemy mogli podziwiać znanych polskich aktorów komediowych: m.in. znaną z roli Celiny Hadziukowej w „Ranczu” Dorotę Nowakowską, a także (wymiennie) Andrzeja Beyę-Zaborskiego („U Pana Boga w ogródku) czy Tadeusza Chudeckiego („Klan”).

 

Grażyna i Marian po raz pierwszy w życiu wyjeżdżają razem do luksusowego hotelu, by czterdziestą rocznicę ślubu uczcić inaczej, niż wszystkie poprzednie. I z pewnością wspólny weekend dałoby się jakoś przecierpieć, gdyby nie tajemniczy gość spod łóżka, oraz portier, który zależność pomiędzy państwem z- i spod łóżka definiuje jako erotyczny trójkąt, będący odskocznią od szarej, małżeńskiej codzienności. Czy naszych bohaterów czeka polityczny skandal na szczytach władzy? I kto wyjdzie obronną ręką z sytuacji, która dla wszystkich stron jest niekomfortowa?

 

"Rubinowe gody" to opowieść o tym, jak jeden wieczór może zmienić nasze życie poprzez splot zupełnie niespodziewanych zdarzeń, ale również mądra lekcja: że na miłość i namiętność nigdy nie jest za późno.

 

Bilety na komedię teatralną „Rubinowe gody” można nabyć w Internecie - pod adresem www.rubinowegody.pl oraz w serwisie KupBilecik.

 


Występują wymiennie:

DOROTA NOWAKOWSKA / MARIA CIUNELIS

TADEUSZ CHUDECKI / ANDRZEJ BEYA-ZABORSKI

PAWEŁ FERENS / MARCIN TRZĘSOWSKI

SŁAWOMIR DOLINIEC / MACIEJ ZUCHOWICZ

 


Scenariusz i reżyseria: KRZYSZTOF KĘDZIORA

Producent: KAMILA KĘDZIORA

Czas trwania: 120 min. (jedna przerwa)

 

Materiały wideo:

https://youtu.be/TIumuetb6js
https://youtu.be/zGNQRKa8n9g


Zainteresował temat?

1

0


Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat